ЧС-2018 у РФ є злочином проти людяності

142

Учасники та гості Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який проводитиметься у путінській Росії, фактично підтримуватимуть її війну проти України та інші військові злочини, у т.ч. загибель пасажирів рейсу МН17

Про це заявив український громадський діяч, журналіст та телеведучий Віталій Портников в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

«Сам факт проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії — це злочин проти порядності і людяності. Те, що 2014 року не було ухвалено рішення позбавити Росію права на проведення цього чемпіонату — це одна з моральних помилок, за які людство ще довго буде розплачуватися. Тому що злочинці таким чином переконуються у власній безкарності, у здатності вбивати, воювати, ґвалтувати, знищувати літаки… І їм нічого не буде», — зазначив він.

Портников також вважає неприпустимим аби на цей чемпіонат вирушили українські вболівальники, тому що такі їхні дії опиняться «просто за межею добра і зла».

Журналіст погоджується з твердженням про те, що спорт і футбол, зокрема, є поза політикою, але не в цьому випадку.

«Усі кажуть, що футбол поза політикою. Футбол — так, Росія — ні.

Коли футбол приходить в Росію він стає політикою схвалення війни і вбивства, тому що спорт сам по собі це річ мирна. Але, коли він приходить на територію держави-агресора, він каже: «Так, можна вбивати. Так, можна воювати»

Кожен м’яч, який буде забито під час Чемпіонату світу з футболу в Росії буде м’ячем у ворота війни», — наголосив Портников.

Поделиться:
Загрузка...