Чому вакцинуються так мало людей

136
Вакцинація, хтось проти категорично, хтось за категорично. При чому багато тих хто проти реально зовсім не антивакцинатори і роблять щеплення від всього іншого.
Особисто я за вакцинацію (чекаю на летючи капці в мій бік, але так є), особливо я за, якщо при цьому будуть видавати якусь довідку що та вакцинація відбулася, бо мені здається що це буде обов’язковим при подорожах на цей рік. Доречі я щось не побачила що якусь офіційну довідку дають десь, не зрозуміло чому.
Але при всьому тому, при всіх баталіях в неті, якось всі забули що вся війна йде за 500 000 доз вакцини. Тобто за 250 000 людей в країні. Мене одну цікавить де літаки з наступними дозами з Індії? Начебто ж вже мілліард з чимось гривень вже індусам віддали. Де літаки? Де зустрічі цих вакцин? Де новини про це? Їх нема.
Де китайська вакцина? Мілліард гривень віддали ж ще й за китайську вакцину, ні?
Чому всі ламають списи про якість вакцини (це доречі дуже легко з’ясовується якщо ви не забанені в гуглі, та володієте англійською, і саме вам приймати рішення влаштовує вас ця якість чи ні) і не розуміють що наша країна просрала 2 з чимось мілліарда гривень на 500 000 доз вакцини? Бо по факту зараз є саме стільки в наявності. І коли будуть наступні дози — відповісти ніхто не може. Може завтра, а може і в 2025 році.
І я навіть не чіпаю тему вартості, бо мені зовсім стає поганенько від цих роздумів.
Ну а чому вакцинуються так мало людей — то я розумію якраз. Люди не вірять. І не вірять не в вакцину, а не вірять цьому міністру, його діям, та його структурам. Реально питання не в якості, а питання в тому що дуже мало людей залишилося хто вірить тому що роблять Степанів і ко. Інституції в цій країні зруйновані. Всі. Згадайте хоч одну інституцію в якій не відбувається треш і угар. За два роки вони всі продукують лише хайп і скандали. Тому новини які раніше викликали реакцію «та ну нафіг, такого просто не може бути» зараз є нормою нашого життя. Я б не здивувалася б якщо люди зараз повірили б в новину на кшталт «весь КМУ відлюбив свиню на європейській площі в час пік». І це куди не подивись.
Країна в хаосі. Боюся за три роки вони демонтують не лише інституції але і всю країну загалом.
Але ця країна варта того щоб за неї битися, навіть якщо попереду три роки трешу і угару.
Тримаймо стрій.

Поделиться:
Загрузка...