У Київській області чернець поселив у себе російських військових і «зливав» дані про односельців.

Як встановило слідство, чоловік поселив у себе окупантів, хрестив їх та освячував їхню техніку. Крім того, він розповів їм, де живуть багаті мешканці Андріївки – їхні будинки окупанти пізніше пограбували.
Здогадайтесь, із якого приходу цей бомж-колаборант з одного разу?