Черговий етап розвитку скандалу з «вагнергейтом»

64
Підсумовуючи черговий етап розвитку скандалу з «вагнергейтом».

Сьогоднішній скандал дня в цьому контексті: тісні обійми у залі ВР Тищенка і Гео Лероса через репліку останнього з трибуни щодо зливу спецоперації з «вагнерівцями». «Українцям цікаво знати, хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію». Мотиви кума Єрмака Тищенка зрозумілі й прозорі: захист родича і його патрона.
Опубліковані сьогодні репортажі CNN на цю ж гостру тему також мають очевидну причину: CNN просто підігріває тему, збільшуючи аудиторію глядачів і читачів. Скандал — це завжди гаряче. Тим більше цей скандал напряму пов’язаний зі США, котрі мали безпосередній стосунок до організації проваленої ОП спецоперації із захоплення.
Реакція українських провладних телеграм-каналів і блогерів — конкретно, просування наративу «CNN бреше» тактично, можливо, правильно. У факапах краще не зізнаватись до останнього — аж поки адвокат не скаже, що він про все домовився і можна говорити. От тільки зі стратегічної точки зору Американські союзники навряд чи оцінять настільки радикальне заперечування власної провини тими, хто і за іншими напрямками не так щоби демонстрував позицію взірцевого партнера.
Тобто, масштаб цього факапа від початку переріс тактику «промовчимо і забудуть».
Висновок: якщо до такої міри обісрались, то не треба демонстративно розмазувати гівно по стінах і заявляти «це таке мистецтво, а хто не згоден — бреше». Варто чесно зізнатись «так, не втримались» і починати чистити за собою. Причому в такому випадку навіть доцільно попросити допомоги — і найпевніше союзники таки допоможуть підчищати наслідки факапа.
Поделиться:
Загрузка...