ЧАС ШАКАЛІВ, або ВОНО

7 446

Весь день кругом-бігом, не до новин. І от вночі відкриваєш мережу і хлоп — а твоєї країни нема. Звідусіль липкою гидкою жижею розливається Малоросійськй Федеральний Округ.

Муляж президента, якогось біса на пресусі ментів і інших нащадків ВЧК шось белькотав. Втручання в роботу правоохоронних структур? Ні — не чули — «прості люди» хавають — Мосейчук годує. Це вона на хліб намаже.

Поліція — померла, ГПУ — померла, суди — давно зомбі. Адекватні люди в шоці. Населенню все пофігу — судять військових і волонтерів. Шоу із доказами, які так само космічно далекі від здорового глузду, як МВС від реформи.

Полкан, мєнтальний совкодроч вже примирює НАШИХ із московитськими упирями. НГШ мовчить — тестують реакцію, курви.

В Раду вносять правки до Конституції. Якісь — ніхто не розуміє що, але зрозуміло — це результат договорняка Муляжа з *уйлом. Це ж клоун думав, шо він цабе, насправді хлопчикові тет-а-тет пояснили, що він має робити. От і робить. Далі буде.

Демонтаж державності вийшов на конвеєр. Білі пальто, як дурні зі ступою, носяться з незначущими плюшками. «Прості люди» виконують функцію «улибаємся і машем» — «гірше не буде».

Шакали спокійно шматують країну, а більшості — монопенісуально. Меншість смикається в різні боки — то судилищами обурюються, то гроші заручникам режиму збирає.

Забиті кав’ярні-паби-бари. В людей Андрія. Десь сумно жартують, що перед Андрієм всяка нечить бикує… Але в масі усім перпендикулярно — зубожіння гуляє.

Кінець епохи гідності.
Так може цьому народу і непотрібна своя країна? Державність, гордість, свобода, честь… — все зайве.
Офіціант, ще 0.5 пекла — раби гуляють.

…а майже лисий Дідько на прізвісько Моль сидів і чекав, коли задурена жертва перестане борсатися.
Дідько тішився.
Шакали рвали тіло.
ВОНО посміхалося: «дякую, дуже дякую»

Віталій Гайдукевич

Поделиться:
Загрузка...