Бывали хуже времена, но не было подлей

128

Знаете, даже во времена Януковича рука не подымалась написать эти слова в контексте Украины.

Но тюремный срок Назарову за действия по защите Украины, год в СИЗО Антоненко вообще ни за что, просто ради чувств собственного величия Зеленского и Авакова, и рыло коллаборанта и уклониста Зеленского намалеванного лизоблюдами на стелле, посвященной защитникам — это апогей подлости. Не знаю, были в нашей стране времена, сравнимые с нынешними по подлости и ничтожности.

✔️ Одна з недооціненних подій тижня — це вирок генералу Назарову, якого визнали винним у збитті літака і загибелі українських воїнів.
⚖️Коли Гаага розпочинає впровадження проти росіян за військові злочини в Криму і на Сході нашої держави — в Україні судять українського генерала за дії, які здійснив проти нас військовий агресор. Це слідування російському наративу — про громадянський конфлікт в Україні.
?Цемаха, який організовував збиття МН-17 видають Росії. «Вагнерівців», яких мали затримати українські спецслужби, і серед яких були причетні до збиття українських військових літаків відпускають в Росію. І в рамках цієї хибної політики замирювання з агресором судять та роблять винними українських військовослужбовців, які захищали Україну. Це не лише несправедливість, це підрив морального духу армії, а отже обороноздатності країни.
Поделиться:
Загрузка...