БЮДЖЕТ УРІЗАННЯ ТА БІДНОСТІ

100

Щойно Верховна Рада прийняла урядові зміни до бюджету. Остаточно маємо наступне:

Мінус 120 млрд. в дохідну частину бюджету.
Збільшення ВТРИЧІ дефіциту держбюджету: 96,3 млрд. грн до майже 300 млрд грн. Бюджет з такими великим дефіцитом виконати неможливо без кредитів МВФ, а ми їх ще не отримали. Кошти від МВФ підуть одразу на покриття дефіциту, а не в золотовалютні резерви.
Субсидії на населення — мінус 8.2 млрд грн.
Соціальна допомога — мінус 1.3 млрд грн.
Заходи щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів — мінус 337 млн грн.
Фонд регіонального розвитку — мінус 2.6 млрд грн.
Фонд енергоефективності — мінус 1.6 млрд.
В мінус також іде культура, наука та освіта.

Але, суддям + 1.1 млрд грн., МВС +195 млн грн.

Це результат влади Зеленського та його уряду. Це бюджет бідності та повного падіння.

Андрій Смолій

Чем серьезнее становится ситуация – финансовая и эпидемиологическая, тем сильнее отрывается от реальности наш президент.

Миллион долларов ученым, которые изобретут вакцину от коронавируса? Да пожалуйста! 10 миллионов Албании в виде гуманитарной помощи? Легко! Но откуда же брать деньги? Может, МВФ транш выделил? Нет, пока «антиколомойский» закон в подвисшем состоянии, денег от фонда ждать не приходится.

Возможно, в результате пересмотра бюджета были так урезаны расходы на содержание президентского офиса и других чиновников, что освободились деньги на премии ученым и помощь куда более успешным странам? Тоже нет.

Специалисты подсчитали, что в новом проекте бюджета финансирование офиса Зеленского сократилось аж на 0,42%, офиса генпрокурора – на 1,3%, Верховной Рады – на 2,3%, а финансирование МВС – наоборот, увеличилось на 195 млн.

Остается один вариант: долларовый мультимиллионер Зеленский возьмет деньги из собственного кармана. По степени реалистичности этот вариант стоит на одной ступени с обещаниями нашего гаранта.

Страсти

Коли 73% обирали Зеленського в президенти, у них не було сумнівів в його інтелектуальних чи управлінських якостях. Більше того, неотесаність, певна пришелепкуватість, повна відсутність досвіду навіть імпонувала виборцю. Він = ми. Він — не корумпований, без зв’язку з олігархами, хоче змінити Україну і зробить усім добре.

Я візьму в команду найкращих, — запевняв Зе. Світові економісти, затяті антикорупціонери, потужні правники вже зі мною, — говорила картинка в зелених тонах на телебаченні. Хочемо, вміємо, можемо…

Не хотіли, не вміють, не зможуть.

Гарантоване оптимістичне падіння ВВП країни в 2020 — 5%. Бюджет 2020 був розрахований на ріст близько 4%. Тобто, всі статті витрат буде скорочено на 10%. Але це буде нерівномірно. Сотні тисяч безробітних будуть покинуті напризволяще, а решта — отримуватимуть мізер. Бо олігархам потрібно їсти.
А «чесний» президент — їх друг.
Як це бути другом президента можна легко побачити на прикладі Єрмака: йому красти можна, а всі інші — аферисти.

На другий місяць світової кризи новий уряд Зеленського лише наступного тижня, можливо, нарешті збереться і парламент проголосує зміни в бюджет, щоб оптимізувати головний фінансовий документ України і знайти кошти на боротьбу з пандемією.
До речі, соромно, коли президент щодня розповідає про літаки, що прибувають до України з усім необхідним, але забуває сказати, що ці літаки — заслуга не його чи уряду, а гуманітарна допомога від інших держав чи українських підприємців.

Досі незрозуміло, яка реакція влади зеленських на економічну кризу.
Що їсти і на що розраховувати людям?
Як вижити бізнесу?
Досі немає жодної стратегії уряду.
Опозиція, насамперед ЄС, запропонувала перелік першочергових заходів по медичній страховці, грошовим виплатам малозабезпеченим чи безробітним, податковим, орендним і кредитним канікулам.
У відповідь — мовчанка.
Уряд не знає, чи мета Зеленського — все ж знищення країни?

Якщо Зеленський йшов в Президенти, аби знекровити і ліквідувати Україну — тоді все логічно.

Ігнорування війни і капітуляція на умовах Росії.

Імітація переговорного процесу з МВФ.
Нагадаю, нова програма і новий кредит МВФ мав бути погодженим ще у вересні-жовтні 2019. Без нього ми не зможемо залучити кошти на жодному ринку, окрім Росії. А дірка в бюджеті вже прогнозується на рівні 300 млрд грн.
Це, грубо, кожен українець має сьогодні викласти з власної кишені 10 000 грн і віддати державі. Бо Зеленські напартачили і нічого не розуміють в управлінні державою…

Деградація правохоронної системи і повна руйнація судової гілки влади.

Повномасштабна економічна криза.

Нівелювання і заперечення досягнень українських революцій, припинення руху до ЄС і НАТО.

Все це призводить до єдиного: хаосу і банкрутства, неспроможності держави.

І саме це є ключовою метою на цьому етапі Москви. Далі Кремль сам, без нас, домовиться з Заходом про нашу долю.
Схожий досвід вже є…

Але це плани і реальність зеленських.
Ми вже пережили схожих Черновецького і Януковича.

Переживемо і переможемо й цих.

Все буде Україна! ❤️?✌️?

П.С. І як може обіцяти 1 млн доларів за вакцину проти коронавірусу людина, відпустку якої в Омані оплачує його дружина?
Чи Денис Єрмак таки щось вдало продав нещодавно?

Volodymyr Omelyan
Поделиться: