Борг перед військовими збільшився до 2,3 млрд

79

Міністерство оборони України недоотримало понад 2 млрд грн, щоб профінансувати поточні потреби армії.

Про це заявив Володимир Гройсман під час ефіру програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Володимира Гройсман зазначив, що дізнався про борг перед українськими військовослужбовцями, зокрема тими, які на передовій, подавши офіційний запит до уряду.

«Я дав запит до уряду. Я отримав відповідь. Я хочу вам її прочитати. Бо мені боляче це читати. Станом на 01.09.21 року Міністерство оборони України не мало можливості профінансувати кошти на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям на загальну суму 2 млрд 35 млн гривень. Станом на 27 вересня – потреба зросла і становить уже 2,325 млрд гривень», – повідомив колишній прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, станом на 10 серпня заборгованість Міноборони з обов’язкових виплат військовим становила 1,5 мільярда гривень.

При цьому влітку були повністю зупинені виплати на оздоровлення.

Тоді у Міноборони розповіли, що у вересні розпочалися виплата щомісячного грошового забезпечення за серпень.

Також у МО зазначили, що прийнятий Державний бюджет на 2021-й рік, не врахував додаткову потребу оборонного відомства у 5,7 млрд гривень.

Ці кошти були необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, та інших додаткових виплат.

Заборгованість по виплатах у ЗСУ. Фото: Цензор.нет

«Попри це, завдяки конструктивній спільній роботі оборонного відомства з Міністерством фінансів вдавалося наближати фінансовий ресурс для здійснення найбільш важливих додаткових виплат», – розповідають у МО.

Поделиться:
Загрузка...