Битва націй: Україна розбила РФ у фіналі чемпіонату світу ВИДЕО

383

Збірна України стала тріумфатором чемпіонату світу з історичного середньовічного бою (ІСБ). У фіналі, який проходив у Барселоні, наша команда розгромила Росію.

Про це на своїй сторінці в Faceook повідомив позафракційний народний депутат Борислав Береза.

«Щойно відбулася подія, яка стала предметом для гордості. Вперше за 8 років, на чемпіонаті світу з ІСБ у рамках Битви націй, яка проходила цього разу в Барселоні, у фінальному бою за перше місце 21 на 21, перемогла збірна України. Перемогла збірну Росії. Фактично лідера змагань. Жорстко і безкомпромісно! Наші хлопці перемогли і везуть додому довгоочікувану перемогу. Вітаю їх і всіх причетних до цієї події!!! І це все без будь-якої фінансової підтримки з боку держави», — написав нардеп, опублікувавши відповідні фото.

Довідка: історичний середньовічний бій — досить молодий сучасний вид спорту, повно контактні бої з використанням захисного і наступального озброєння, характерного для середньовіччя. ІСБ — це повноконтактний бій сталевою не нагостреною зброєю. Бійці одягнені у повний обладунок, який, як і зброя, зроблений за історичними зразками. Удари наносяться у будь-які частини тіла (з урахуванням обмежень, зафіксованих у правилах), дозволені як ударні, так і борцівські прийоми.

Поделиться:
Загрузка...