Більше півсотні нових БТР-3ДА передано українському війську

438

ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», повністю виконав Державне оборонне замовлення 2017 року, передавши до Збройних Сил України, Нацгвардії та інших силових структур, згідно планів, більше півсотні нових БТР-3ДА, відремонтовані танки Т-72, а також іншу бронетехніку.

Завдяки роботі фахівців підприємства з цехів заводу майже кожного тижня виходив новий БТР-3ДА, який після проходження всіх заводських та приймально-здавальних випробувань посилював обороноздатність українських військ.

А загалом з цехів «Київського бронетанкового заводу» у 2017 році вийшло більше 100 одиниць нових, модернізованих та відновлених одиниць бронетехніки.

Такий темп робіт вдалось досягнути завдяки організації нового сучасного складально-зварювального виробництва. Завдяки якому завод отримав можливість принципово, в рази, наростити темпи виробництва, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

Окрім того, бойовий модуль «Штурм-М» оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння «Бар’єр», який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км. Це дозволяє екіпажу БТР-3ДА знищувати будь-яку бронетехніку противника.

Впродовж року «Київським бронетанковим заводом» були виконані роботи з відновлення основних бойових танків Т-72АВ, які оснащені навісним динамічним захистом «Контакт», розміщеному за зразком Т-64БВ. Таке розміщення динамічного захисту має значну більшу ефективність у порівнянні із стандартним розміщенням на Т-72.

За 2017 рік фахівці «Київського бронетанкового заводу» неодноразово проводили ремонті роботи безпосередньо у зоні АТО, де у польових умовах відновлювали пошкоджену у боях бронетехніку. За цей рік колективи виїзних ремонтних бригад заводу відремонтували біля півсотні одиниць техніки та неодноразово отримували почесні грамоти та подяки від самих військових.

ukroboronprom.com.ua

Поделиться:
Загрузка...