БАБЛО ДЛЯ СЛУГ

61

Видання «Страна.юа» порадувала суспільство новиною, депутати правлячої партії «Слуга народу» отримують другу зарплатню у конвертах. В доларах. Без сплати податків. Без реєстрації ФОП і без чеків.

«Керівники отримували дуже багато – по 25-50 тисяч доларів на руки. Партійне керівництво середньої ланки – на кшталт заступників голови фракції – по 15 тисяч доларів. Усім іншим роздали по «десятці» та по «п’ятірці» у залежності від рангу, статусу та функціоналу депутата». Видання повідомило також, що перший місяць нардепам не платили – і у «Слузі народу» ледь не стався «голодний бунт». Звісно керівники фракції все спростовують. Але чомусь віриться їм не надто сильно, з дуже простої причини. Див – не буває. Людина – слабка, а відтак керівництво фракції мусило колись стикнутися з проблемою фінансування власних депутатів. Банально тому що депутат, це особа яка регулярно отримує пропозиції проголосувати за потрібний закон за гроші. За ду-у-у-уже великі гроші.

Я вже писав колись, всі байки політиків-казкарів про те що вони нібито неймовірно чесні – звичайне лицемірство. В країні де всі хочуть «щоби не було корупції, але щоби кум все міг порішати» інакше й бути не може. Неможливо перемогти людську натуру, і набрати фракцію самих лише пуритан і праведників. Хтось щось та й візьме, а далі… Знаєте, генерали царської армії, які опинилися на службі в більшовиків інколи розповідали свідкам, що ніколи в часи царів вони не могли собі дозволити мати такі хороми з таким штатом прислуги, як у «країні соціальної рівності», без загрози уваги з боку преси та правоохоронців. Хто читав протоколи обшуків дач Тухачевського і Жукова міг сам у тому переконатися. «Чим біліша одежа – тим більше бруду під нею», — як кажуть у народі.

Перше, що звертає увагу – яке саме видання опублікувало цю новину. «Страна.юа» відома своїми майже неприхованими симпатіями до Росії, а відтак – до всіх політиків, хто асоціюється з нею. Очевидно, «Страна.юа» почала давити на політсилу президента Зеленського з очевидної причини – налякана протестами Банкова боїться іти на прямі переговори з терористами так званих «ДНР-ЛНР» та капітулювати на умовах Москви. ЗЕкоманда явно затягує процес і цим нервує Кремль. Про що знову таки чинну владу попереджали. Для Москви існує лише дві лінії поведінки – та яку вказує вона і неправильна. Той, хто вдається до другої – зазнає на собі всю міць інформаційного тиску Кремля. Радимо Зеленському приготуватися до появи у нього власних «мальдив», «свинарчуків», «ліпецьких фабрик» та іншої гидоти, яку сам Зеленський закидав п’ятому президентові Порошенку. «Страна» і подібні – знайдуть. Вже точно – не рий яму на іншого, сам потрапиш.

Друге і набагато цікавіше – а з яких власне коштів влаштоване таке добряче фінансування депутатів пропрезидентської фракції? Можна звісно припустити, що президент платить з/п свої нардепам з власної кишені – Зеленський взагалі то мільйонер. Проте. По «десятці» та «п’ятнашці» кожному – немала сума виходить. «Страна.юа» заявила що перший транш становив біля 1,6 мільйонів доларів. Раз на місяць стільки – на таке ніякого Зеленського не вистачить. Інших джерел існує два. Або – державна скарбниця. Або – кошти олігархів. А відтак ми маємо справу або з кричущим пограбуванням держави, або – з банальної корупцією, але вже на рівні керівництва фракції. Очевидно, депутати, які з/п отримують у олігархів, перетворюються не на народних а на олігархічних депутатів. Ба-більше, інформація про «голодний бунт» що ледь не стався, свідчить про те що ні для чого іншого крім грошей нардепи «Слуги народу» до ВР і не йшли.

«Не дай Бог з Івана – пана», як кажуть у народі. Сталося те що мусило статися. Я знав що так буде – та не знав що так швидко.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S.

Olenka @Gorobina:
Бубочка, бусінка, вава, гідрант, говнокомандувач, клован, клоун, мальчік, Моніка, пісюніст, припіздент, сцарь, сцикло, шмаркля…
Це вам не барига, не мародер якийсь і навіть не кривавий пастор. Одразу видно, що Зелю бояться та поважають. Найвеличніший лідер світу, чьо))

Порох все встигав сам: красти в армії, купувати суддів, дестабілізувати ЄС, копати бурштин, рубати ліс, возити вугілля… При чому все це він робив, будучи вдрабодан буховим. Який міцний чолов’яга.

Латвийский политолог на Прямом: во время визита в Латвию 16.10 Зеленский приехал в парк к памятнику Шевченко в сопровождении 10 авто охраны. Латвийцы были в шоке от слуги народа. А во время визита в Латвию президент Порошенко пришел в этот парк пешком в сопровождении двух охранников

Андрій Петренко:
Помiтив, що часто кажуть про «президента Зеленського», i майже нiколи про «президента України».
Я так розумiю, рiч в тому, що президент Зеленського, людина, яка управляє Зеленським, є, i це Коломойський. А президента України все ще нема.

Голобородько:
Віддати Ігору Валерійовичу «Приватбанк» стає все проблематичніше. Міняються обставини. Доведеться грати в довгу. Держава купуватиме в нього вугілля дорого, а продавати йому електроенергію — дешево. Так до кінця моєї каденції постараємося віддати його кровні. Зробимо це разом!

Тарас Березовец:
У многих в стране были надежды на то, что приход к власти президента Владимира Зеленского и убедительная победа партии Слуга народа приведут к качественному обновлению отечественного политического ландшафта. Однако всего за полтора месяца работы Верховной Рады оказалось, что надежды рухнули. И что по степени цинизмы и жадности Слуга народа даст фору всем старым политикам. Всего полтора месяца, а мы читаем привычные новости: коррупция засосала десятки нардепов, фракция по сути расколота, золотая акция у олигархов, кумовство заменило «сватовство» (по имени фронтменского сериала Квартала), в партии процветает приспособленчество и доносы, а сам президент несёт рейтинговые потери от тех, кого завёл в парламент. Всё как обычно. А Слуга народа из партии надежды превратилась в обычную «партию схемщиков и рагулей». Увы.

Почти 50% облигаций включенных в глобальный индекс Barclays имеют доходность меньше 1% (занимаешь деньги почти бесплатно).

Украина размещает бонды под 14-17% годовых!

Раньше, когда у власти были «барыги», мы занимали у МВФ деньги под 3% годовых (бывало еще дешевле от других финансовых институтов), сейчас занимаем сами, но уже под 17% годовых.

Поделиться:
Загрузка...