Аванс взято і відпрацьовано

102
Рівно рік тому Коломойський в коментарях NYTimes неприховано, в своєму стилі заявив, що все можна порєшать з Кремлем, який «хоч завтра дасть 100 мільярдів» — і Кремль явно видав аванс під цю паскудну таранну логіку знищення української держави.

Бо все, що пов’язано з цією людиною, так чи інакше має відношення до маховика реванша та зради.
А пов’язано з ним багато.
Наприклад Медведчук, який на паях з Бєнєй володіє згаменитим «1+1», що прикриває псевдопатріотичний фланг московської пропаганди.
ОП, яка через його підручного Богдана влаштовувала посідєлки олігарха з урядовцями в кабінеті президента і заточила свою роботу на захист економічних інтересів Коломойського та на тиск проти Порошенка за допомогою ручного ДБР.
Портнов і судівська мафія, яку роками турботливо вистроювала під себе олігархічно-фсбшна «еліта».
Групи у ВР, підконтрольні Коломойському, з холуями типу Ґєруса та Дубінського, і прямим впливом на президентську партію.
Політичні проекти, як от «За майбутнє», очільник якого Паліца з такою ж хамською мордою що у шефа віщає про «зовнішнє управління».
Навіть президент Зеленський — і той досі чомусь під захистом колишнього охоронця Коломойського.
А яка кількість державних службовців, дипломатів, Кравчуків і Арєстовічєй, Лєщєнків і Біґусів, Хомчаків і Апаршиних, ручних активістів, патріотів за викликом, «незалежних» журналістів, «антикорупціонерів» тощо, яких утримує добра бабушка — ми не дізнаємось ніколи.
Це спрут, який душить державу — і якого намагався позбутися Порошенко, але не зміг протистояти його об’єднанним з Кремлем зусиллям.
Позбутися його довірливим українцям буде надзвичайно складно, це цинічний та винахідливий ворог — але іншого шляху немає, інакше він доб’є Україну і отримає «100 мільярдів».
Аванс взято і відпрацьовано.
Поделиться:
Загрузка...