Аваков рассказал, как Зеленский сделал замечание Лаврову в Париже

116

Министр внутренних дел Арсен Аваков рассказал, что на «нормандском саммите» в Париже президент Владимир Зеленский во время своей речи попросил российского министра иностранных дел Сергея Лаврова «меньше кивать головой».

Об этом глава МВД рассказал в интервью журналисту Дмитрию Гордону.

«И вот полный эксклюзив — Владимир Александрович, ведя разговор, по большей части на русском языке, в конце концов сорвался и говорит: господин Лавров, прекратите кивать головой, не надо кивать головой! Да, я знаю вашу фамилию, потому что я, в отличии от вас, обошел все эти места вдоль границы своими ногами… Поэтому не надо кивать головой, что вы тут все знаете», — рассказал Аваков.

Министр также отметил, что по его мнению, президент вел себя правильно.

Напомним, Аваков, который был в составе украинской делегации, также рассказал, что помощник Путина Владислав Сурков во время обсуждений в «нормандском формате» перешел на крик, т.к. у него «сдали нервы».

Как сообщалось, «нормандская четверка» договорилась об обмене пленными в формате «всех на всех» до конца года и разведении еще в трех точках. «Четверка» также выступила за установление полного и всеобъемлющего прекращения огня до конца года.

P.S.

Вранішнє «уро, побєда, не обісрався»… змінилося вечірнім «то Порошенко винуватий, що бубочка вписує в українські закони формулу Штайнмайєра і називає війну громадянським конфліктом, а російські війська сепаратистами».

Це, звісно, унікальний по кретинізм по суті своїй. Хоча б з двох причин
1) більшість не здатні написати правильно прізвище Штайнмайєра, зато експертно розказують або за те, що формула Штайнмайєра — це гуд, а інші розказують, що то Порошенко вчора був у Парижі і замість Зелі підписував документ з формулою Штайнмайєра, зобов’язуючи імплементувати її в законодавство України (Штайнмайєра формулу, а не Зеленського, не Іваненка, не Мельника, чуже рішення наших проблем, придумане в Москві).
Не кажучи вже про те, що ви ж скидали Порошенка не для того, щоб його критикувати через півроку? Вам же ж обіцяли жорстку розмову з Хйлом в присутності Трампа і Мей, репарації Росії, вимоги вивести війська, а закінчилося все на банальному «сепаратисти» і «ок, зробимо, все що ви казали».

2) це, звичайно, демонструє височайший рівень довіри до «лідера», прямо всі 96%, коли «не сильно обісрався» і «не до кінця зрадив» сприймається як вєлічайша побєда.
І це не моя довіра до нього, я йому ніколи не довіряв. Це така справжня «довіра» до нього тих людей, які за нього топлять.

Що буде завтра після цього п’яного інформаційного угару, важко й уявити, зважаючи на те, що на наступний тиждень їм ще й закон про особливий статус приймати. Безстроковий. Так написано в комюніке. А це таки зрада. Бо особливий статус на перехідний період — це нормально, а особливий статус назавжди — це сепарація територій.

І це все «здобуто» не на фоні війни, як то було в 2014 чи 2015 (були причини для переговорів і поступок з нашої сторони, хоч нічим ми не поступилися по-факту), все це «здобуто» просто так, тому що хтось малий з великими комплексами хотів дуже зустрітися з іншим малим з великими комплексами.

Mason Lemberg

“Загалом позитивна зустріч» — каже Зеленський.
Як може бути позитивною зустрія з вбивцею та окупантом? Вона апріорі не може бути позитивною.

По суті, Україна не отримала нічого, крім відстрочки реваншу. Зеленський, який хотів завершити війну за один день нічого не отримав, натомість Росія легітимізована як посередник, а не як сторона війни.

Ви чули чіткі меседжі від Зеленського, що саме РОСІЯ — держава агресор? Що саме Росія має піти з України? Що саме Росія має виплачувати репарації та відбудовувати Донбас.
Натомість Україна, яка виграла газові позови проти РФ може отримувати газ «натурою» замість грошей, які повинен перерахувати Газпром.

Отже, ще раз коротко.
Путін відмовився:
— повертати контроль над кордоном Україні.
— проводити вибори на Донбасі за українськими законами.
-припинити вогонь
— ввести миротворців на Донбас.

Натомість Путін вимагає:
— амністії для бойовиків та сепаратистів.
— визнання влади бойовиків та перемовин з ДНР/ЛНР.
— закріпити особливий статус в Конституції.

Тепер наше завдання зробити все щоб жодна вимога Путіна не стала реальністю, навіть якщо цього захоче Зеленський.

І останнє. Ми досі не знаємо, якими могли бути таємні домовленості, особливо в гуманітарній сфері. Особливо, враховуючи те, що путіни знову вимагав захистити «російськомовне населення».

А вже сьогодні, «слуга народу» Бужанський подає законопроект про скасування мовного закону.
Випадковість?!

Тепер наше завдання кожного дня слідкувати за тим, щоб всі вимоги Путіна не стали реальністю. Адже, не відомо що можна очікувати від влади Сивох, Єрмаків, Бужанських та Богданів.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...