Армію заганяють в стан 2013 року

121
Після демобілізації в 2015 році я потрапив до Оперативного резерву першої черги, ОР-1 — і у 2016, 2017, 2018 роках проходив чотиритижневі військові збори в складі артилериських груп різних бригад.

Там на власні очі побачив динаміку змін в ЗСУ — від харчування та речового забезпечення до бойової підготовки і озброєння.
А от в 2019 і 2020 на збори не викликали, хоча саме на резерв «нова влада» вже законодавчо поклала тягар можливої мобілізації, включивши норми про повторний призов в разі чого.
Проте як підтримувати кваліфікацію офіцера-артилериста без військових зборів — ніхто не повідомив.
Знаєте чому?
Бо «нові ліца» системно і свідомо загоняють армію в стан 2013 року.
Зупинена програма будівництва житла для військових.
Змінено умови грошового забезпечення, звісно в бік суттєвого зменшення.
Відмінено харчову реформу, натомість повертається радянська система, яка не годує нікого, крім корупційних структур при Міністерстві Оборони.
Виявляється, цього року зірвані закупівлі військового взуття, одягу, касок та бронежилетів, палива для техніки тощо.
Оборонне замовлення не виконується на мільярди — і в той же час закуповуються застарілі ще 20 років тому чехословацькі (!) артсистеми замість сучасних, власного виробництва.
Тому немає чого дивуватися чому не тренують резерв, якщо навіть діючу армію тримають в чорному тілі, а кошти спрямовують в напрямки, де їх більш зручно вкрасти.
Відбувається маштабний злочин проти обороноздатності країни.
Просто якщо ЗСУ користуються найбільшою підтримкою населення — то треба зробити їх слабкими, дискредитувати реформи «антикорупційними» розслідуваннями, показувати військових у клітках.
Так уклоністам при посадах спокійніше.
Найдивніше, що цього впритул не хоче бачити народ, який вперто вірить в брехню про «перемир’я», спокійно сприймає замовчування втрат, ігнорує беспрєдєл «правоохоронців» по відношенню до військових — і не відчуває небезпеки в такому відношенню до своєї армії.
Сьогодні Руслан Хомчак заявив, що російських військових на окупованих територіях усього 3000. Фактично нівелюючи участь ЗС РФ у війні з Україною.
А перший і другий армійські корпуси — це не російські військові, на думку Хомчака, це «апалченцы». Зброю вони викопали, бензин, медичне забезпечення та іншу логістику виключно самі собі забезпечили. Вони на думку ГШ незаконні збройні формування та інші найманці.
Це такі думки та тези в рамках примирення Зеленського ?
Це шкідництво на найвищому рівні, коли головнокомандувач робить такі заяви, підіграючи РФ, зводячи на те, що там якісь ефемерні сили, так ми скоро дійдемо до того, що у нас внутрішній конфлікт та громадянська війна.
Всю відповідальність за збройну агресію проти України несе Росія, за планування, за початок та за створення іррегулярних підрозділів таких як 1 та 2 армійські корпуси. Вся логістика, забезпечення та фінансування здійснюється РФ. На окупованих територіях близько 30-35 тис військових, керує ними Путін та Шойгу.
Це якась ганьба, коли 7 років війна, а нам доводиться дорікати керівництву МО та ЗСУ у тому, що вони підіграють пропаганді РФ та Путіну. Це шкідництво!
Поделиться:
Загрузка...