Російські загарбники окупували Попів Яр та просунулися на Донеччині.
Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.
«Ворог окупував Попів Яр (Краматорський район, Донецька область), а також просунувся біля Торецька (Бахмутський район, Донецька область), Щербинівки (Бахмутський район, Донецька область), Воскресенки (Волноваський район, Донецька область) та Полтавки (Краматорський район, Донецька область)», — йдеться в повідомленні.
![]()
Наочна мета Зеленського після зняття В. Залужного та ще двадцяти бойових генералів 8 лютого 2024 р.
«Нам потрібно бути більш швидкими. Потрібне перезавантаження напрямків дій» (с)
Ну, тепер, сподіваюсь, всім зрозуміло, на чию користь Голограма перезавантажив та пришвидшив фронт?
Так, Зеленський, дійсно, не ЛОХ.
Він ниций, підступний ворог українства.
Головне, що він цього не приховував:
термос, сеньйор-голодомор, Україна порноакторка, російські війська атадвігают граніцу,
плясав під Януковича, Медведчука, Коломойського.
$40 млн. баксів Привату на офшор.
Ви подивіться на всіх його московських друзів — всі без виключення російські фашисти-путіністи.
Лохи ви, які проголосували за свою смерть.




