Арахамія не розгубився

168
Арахамія не розгубився.
Каже, що інвестиції в країну не йдуть через трансляції по західним телеканалам новин про розгортання біля українських кордонів російської армії — і таку маячню розносять з офіційної платформи «слуґ» для лопоухих глядачів.

Це циніче створіння обмовилося по Фрейду — бо їм вигідніше приховувати справжній стан речей, що вони і робили два роки, замовчуючи провал своїх «перемирий» та фоном розповідаючи про наші втрати ніби через «солдати нє туда полєзлі».
Тільки війна триває не два їхні роки перебування при владі — а і п’ять до них, в які вони проігнорували шість хвиль мобілізації і підмахували кремлівській пропаганді про «свінарчуков» та «торговлю на крові».
Але чомусь раніше інвестиції тільки збільшувались, хоча росіяни були загрозою не меншою, навіть воєнний стан було оголошено, з якого всі тоді поржалі, забули?
Правда в тому — що «слуґі» зробили нас слабкими.
Інвестори пішли через їхню швондеровщіну, Путін обнаглів через занепад нашої обронної сфери та дискредитацію нашої армії, міжнародна підтримка послабла через капітулянські конвульсії та кротів в ОП, і той же Арахамія особисто блокує створення ТСК по «вагнерівцям».
Населенню ж постійно пропонують стрілочників, і тепер це вже не тільки Порошенко.
Це західні канали лякають інвестора — а не Коломойський в кабінеті Зеленського і Татаров в його ОП.
Це Байден не хоче брати до НАТО — а не паркетний Таран, Найєм в кризовому Укроборонпромі та хомчаковці тягнуть ЗСУ в совок.
Це іноземні виробники не поставляють вакцину — а не мафіозна піраміда розікрала антиковідний фонд.
Горе тому народу, який продовжує сприймати весь цей маразм колективного Арахамії — тому і горе, і ганьба, і війна.
Все справедливо.
Поделиться:
Загрузка...