Антивакцинаторська релігія

163
Щодо антивакцинаторської релігії, яка зараз в прямому сенсі вбиває своїх послідовників — не бачу сенсу повторювати очевидне, бо я це вже казав раніше: Росія поширює на нашій території небезпечні релігійні культи. РПЦ (російська православна церква), КДВ (Культ Діда Воївала), ОПЗ (общество плоской зємлі), АВ (антивакцинна істерія), НС («нас зливають!») і тд.

Все це Росія робить, щоб поширювати серед ворогів примітивне магічне мислення. Бо керівництво Росії, яке почало перебирати на себе роль давньоєгипетських жерців, правити може лише дикунами, які керуються магічним мисленням, замість раціо, яким керуються цивілізації.
І я казав: ми маємо протистояти всім спробам поширювати дикунські релігії на нашій території. Забороняти і висміювати ворожі культи, але більшою мірою поширювати інтелектуалізм, який, як відомо, найгірший ворог пропаганди.
Але тут в нас все дуже погано. Бо з 2019 реформа освіти зупинилася і з наших дітей знову вирощують ідіотів. А дорослих дітей продовжує робити ідіотами за допомогою відосіків клоун олігархів.
Так що, не хочемо вмирати — зобов’язані мати владу, яка ось це все розуміє.
Поделиться:
Загрузка...