Акценти трускавецького сходняка

84
Акценти трускавецького сходняка (до-речі, подібні «зустрічі» завдають місту суттєвих іміджевих ударів) розставлені, на мій погляд, зовсім не вірно.

Ну, по-перше: немає нічого поганого в таких сходках і шеймити зєлю за їх організацію — це історія ні про що. Бо навіть клоуни мають право на тімбілдінг з корабельними соснами і шмурдяком.
Тут цікавіше інше:
— те, що весь цей «тімбілдінг» є результатом поганоприхованого внутрішнього срачу
— те, що все це дійство організоване з одною метою — зміщення з посади одної людини. Не простої, але всього лише одної.
— те, що зміщення з посади цієї одної людини вимагає особистої присутності найвеличнішого лідора всесвіту, ока государєвого, та інших ок та очок. І це не зважаючи на циркулювання тон капусти.
— те, що найвеличніший лідор всесвіту змушений переступити через огиду до власних слуг і служанок і імітувати, що він дуже зацікавлений в їхніх експертних мнєніях (хоч кожен з них йому пох і це точно видно по ставленню до них). Більше того, найвеличніший лідор всесвіту навіть змушений сидіти поруч з кримінальним злочинцем і нести якусь єресь на його захист, бо тут треба підбирати кожне тєло, кожен голос.
І це точно нагадує часи янека, який теж влаштовував подібні «тімбілдінги»
По-друге: абсолютно пофіг на якусь там ікру, шампанське, окремі вилизані вагони слуг і служанок, їхні плаття та інше.
Це ще 2 роки тому слуги були весільними фотографами без гривні в кишені, сьогодні вони мільйонери, доларові і можуть собі дозволити.
І претензії до їхніх мільйонів доларів, до квартир їхніх 70-річних мам лежать в площині запитань до тих, хто далі підтримує мертве НАБУ/НАЗК/АК-суд. Саме ці незалежні структури мали б садити в тюрми мам з їхніми синочками і з їхніми хатами. Бо це реально сором коли суми розпилу бабла в стінах вр є публічними, а топпи «бурців з корупційов» нічого бл не бачать.
По-третє: вкотре звертаю увагу на те, що поки що ніхто не здатен створити проблеми найвеличнішому лідору всесвіту в такій мірі, в якій він створює їх собі сам.
Це стосується як його косноязичності (рос.) і тугодумності, завдяки якій він стверджує що питання голови вр — це не його питання, це питання команди, а через кілька хвилин каже, що діма перестав бути членом команди))… завдяки якій він знову наговорив про вагнерівців те, що тижнями заперечувала ТСК)).
Це стосується і самої суті подій, в якій він помиляється і не виграє цей бій в «Діми». Бо в Діми зараз є набагато цікавіші пропозиції до слуг, та й сам Діма цікавіший. Та й момент в Діми дуже вдалий.
Mason Lemberg
42 дня Слуги народа продолжают покрывать причастность к уголовному преступлению Александра Трухина.
42 дня назад Слуга народа Александр Трухин стал участником дорожно-транспортного происшествия, 6 человек госпитализировано — вот он Трухин на фото рядом с разбитой машиной. Для всех водителей из народа, совершение ДТП с такими последствиями означало бы избрание меры пресечения на период следствия — возможно, пребывание в СИЗО, возможно домашний арест с браслетом, потому что мера наказания за такое ДТП — тюремное заключение. Но Слуга народа Трухин на свободе, потому что… за 42 дня Государственное бюро расследований до сих пор не установило кто же именно сидел за рулем машины! Столько свидетелей, видеокамер, а следователи все никак не спросят у них — кто же был на месте водителя? И сам Слуга не хочет говорить.
Поэтому фигурант дела о ДТП Трухин сидит не под арестом, а в Трускавце вместе с замглавы ОП Олегом Татаровым, и обсуждают как будут реформировать страну. Сам Татаров при этом — подозреваемый НАБУ в краже квартир у Национальной гвардии.
.
Слуги говорят, что обсуждают в Трускавце как они будут строить правопорядок, верховенство права, закон для всех, как будут бороться с коррупцией и организованной преступностью. Подготовлены презентации, проводятся стратегические сессии. Но после такой фотографии понятно — весь Трускавец это декорация. Декорация для таких как Трухин и Татаров — для тех, кто стоит выше закона, тех, кого от любых уголовных дел защищают не адвокаты, а сам Владимир Зеленский.
Зеленський в неділю в трускавецькому «Ріксосі» зробив масу дуже дивних заяв і кілька заяв, що цілком тягнуть на публічне зізнання в скоєнні тяжких злочинів проти держави.
Заява щодо провалу спецоперації з «вагнерівцями»: «Моє обговорення питання вагнерівців було з Лукашенком по телефону, це правда. Коли вони заїхали автобусами на територію Білорусі, у мене була розмова з президентом, і я йому сказав: там у вас бойовики, й у нас є інформація. Він відповів, що ми вивчимо це питання і обов’язково зробимо все можливе… І все, після цього все». Це зізнання в особистому зливі даних по спецоперації, що призвело до її зриву. З якою метою Зеленський зізнався і цьому — невідомо. Але одночасно він описав свій особистий мотив для зриву спецоперації: нібито до планованого затримання був напряму причетний п’ятий президент. Тобто, важливу міжнародну спецоперацію зірвали лише задля дріб’язкового бажання хоч чимось дошкулити попереднику?
.
Заява щодо надання РНБО недокументованих функцій аж до прямого залякування громадян і застосування каральних заходів без рішення суду, при тому Зеленський подає це як досягнення: «Щодо РНБО. Це що був реальний орган? Він працював до мене? Були якісь рішення? Та всі казали, що це кладовище. Немає куди дівати міністрів, не можна їх просто звільнити, треба їх туди відправляти. Була реальна Рада національної безпеки та оборони, яка приймала серйозні рішення? Початок війни, серйозна санкційна політика, не віддати Крим, відправити туди війська. Що робила Рада національної безпеки та оборони, коли у нас забирали наші території? Нуль, не один бал, нуль. І тут запрацював орган і виглядає достатньо потужним органом, і так виглядає, що начебто, а що вони собі дозволяють? На місце ставимо зрадників держави. Неправильно це? Немає питань, буде після мене по-іншому. …Важливо, що в нас з’явилося РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце».
.
Заява щодо особистих мотивів планованої відставки спікера ВР — в тому числі через те, що Разумков видав ОПЗЖ підписні листи за відставку Зеленського (тобто, виконав свої посадові обов’язки). Загалом заяви щодо ВР і спікера констатують свідоме повалення конституційного парламентсько-президентського ладу і порушення системи трьох незалежних гілок влади через пряме управління президента законодавчою гілкою.
Решта заяв також підтримали градус абсурдності, зокрема із бажанням чи не «довічного президентства» за прикладом РФ і РБ.
Концентрація неоднозначних заяв на один виступ президента змушує запідозрити, що це була не надто вдала спроба відволікти увагу від масштабного (на всю планету, фактично) виливу компромату особисто на Зеленського через свіжоопубліковане «Досьє Пандори». Бо одна справа, коли ще 2019-го року про особисту участь Зеленського у виведенні в офшори $40 мільйонів з грошей Коломойського писали українські джерела, і геть інша — коли про ці $40 мільйонів (і не лише про них) пише The Guardian за даними міжнародного розслідування.
.
Пряма дотичність президента до міжнародних схем з відмивання грошей — це скандал. В нормі для розвиненої демократії (а не як в Україні) — це відставка і перевибори. Але навіть в наявному варіанті це тяжкі наслідки для міжнародної взаємодії.
.
От як ви собі уявляєте офіційну співпрацю тих же США з особою, що особисто (не син, не кум) фігурує в матеріалах розслідувань щодо дуже масштабного (йдеться про мільярди доларів) відмивання грошей? Плюс у тому ж відмиванні отак командою і задіяні ще й теперішні посадовці, що їх привів до влади Зеленський. Тобто, Україна тепер виглядає для всього світу як «країна, де при владі команда, що відмиває гроші олігарха». Які кредити, яка реструктуризація міжнародного боргу, яка фінансова допомога? Це непристойно для світових демократій.
.
Ну і ясно, що перекрити резонанс від «Досьє Пандори» навіть добровільними зізнаннями не вийде.
І я ще 2019-го казав: підтримка Зеленського і його імідж «молодого реформатора з найкращими прагненнями» триматимуться тільки до моменту, як буде доведено його особисту участь у незаконних фінансових схемах олігархів.
Дострокові вибори сьогодні значно збільшили ймовірність…
Поделиться:
Загрузка...