Адский ад в СБУ. Игры престолов отдыхают

2 539
Высокого офицера СБУ задерживают за попытку убийства зам-главы СБУ которое организовал другой зам-главы СБУ. Задержало, конечно, тоже СБУ. Приехали. Игры престолов отдыхают.

Стыдоба.
Что это было? Почему? Почему один зам Баканова заказывает убийство другого зама Баканова. Так ведь даже у мафии не особо принято. Не красиво, как то. Хотя больше всего, конечно же, это напоминает разборки в бандитском синдикате.
Причем, во всех спецслужбах мира идет внутривидовая борьба. Туда идут люди не только без страха и упрека, но зачастую не обремененные моральными ценностями. Работа такая, на самом деле. Поэтому интриги. Подставы. И прочее.
Но не убийства же коллег-конкурентов?
Так почему же такое случилось в СБУ. Которое возглавляет самый порядочный юрист в мире, по словам президента. Что, правда, не мешает ему ходить на день рождения Суркиса. Тоже порядочного…
Так вот, почему? Потому что украинское СБУ — это давно не про «работу». Это про бабло. СБУ давно превратился в самого большого рэкетира и контрабандиста в Украине. И это знают все. И разборки там становятся такими же, как разборки в бандитском синдикате. Потому что за бабло.
И да, в СБУ есть честные ребята. Которые хорошо делают свою работу. Контрразведчики. В Украине умеют делать и такую работу. И операция по вагнеровцам тому пример. Но они в тени. Они и должны быть в тени, в принципе. Но не в такой…
Они в тени подразделений, которые занимаются экономикой. Подразделений, сидящих на потоках. Подразделений, ставших ночных кошмаром для честного бизнеса. Подразделений, забирающих сервера у айтишников.
СБУ, вместе с судами, давно стало наибольшим препятствием на пути инвестиций в Украину. Это для борьбы с ними нужны инвестиционные няни. Это они шлагбаум, который не дает зайти инвестициям в страну.
Просто представьте картину. Встретился президент Украины с самим Безосом. Ну повезло. Поймал его где-то. И говорит ему человеческим голосом «давай ты построишь дата-центр на миллиард миллиардов недалеко от нашей АЭС. Там электрика дешевая. Тебе хорошо, нам хорошо, всем хорошо.» а Безос как представит, что в его дата центр нагрянет СБУ, так и поймет, что такое хорошо не нужно.
СБУ останется бандитским синдикатом пока ему будет позволено заниматься экономикой. И пока есть потоки в сотни миллионов долларов, за них будут биться. Любыми методами. И пока мы не реформируем СБУ за кресло зама главы СБУ будут биться с большим остервенением, чем за Железный трон.
Потому что бабло…

Все, до чого торкається Зеленський, гниє та деградує — настала черга СБУ.
Там ще з призначенням головою неслужившого «лейтенанта» Баканова , друга «президента», все було зрозуміло.
Але щоб спецслужба під час війни опустилася до кримінальних розборок в боротьбі за кришування схем, уявити було важко, і це ставить під черговий удар саме функціонування держави.
У нас інформаційна окупація плавно перейшла в фактичну, коли агентура РФ неприховано впливає на державні органи, в тому числі на апарат президента — а вони б’ються за «доступ к тєлу», щоби робити кар’єри, за рік з прокурора до бригадного генерала, та мати доступ до корупційних потоків, бо так тепер працює система.
Біда.
На превеликий жаль, Зеленському, Баканову та Єрмаку вдалося через антиукраїнську та непрофесійну кадрову політику фактично зруйнувати СБУ, яке з 14го року через кров, втрати та важку працю почало перетворюватися на справжню національну спецслужбу.
Так, ще було потрібно провести реформу, але з СБУ викорінювалася російська агентура, проводилися десятки вдалих операцій.
СБУ почало нести серйозну загрозу росіянам.
Як найпростіше знищити будь-яку організацію? Привести туди якомога більше невігласів, корупціонерів — впроваджувати кадрову політику 95го кварталу.
Генеральські звання почали роздаватися молодим особам за ознаками холуйства і вірності новим хазяям, а не за вдалі операції, участь в бойових діях та відданість Українським національним інтересам.
Тепер маємо ситуацію, коли співробітники СБУ замовляють вбивства один одного через комерційні інтереси, які не мають відношення до національної безпеки.
Руйнація та хаос — результат помилкового вибору українців помножена на допомогу агентів впливу РФ.
На жаль, деградація інституту президенства поширюється на всі державні інститути вцілому.
Запитання тільки одне.
Чи буде держава остаточно зруйнована до того, як Зеленський і Ко підуть з посад, чи зможе вистояти?
Останні події в СБУ викликають шок. Це вже не « Свати», а якийсь «Бандитський Петербург» й за безумством навіть перевершує багаторічний український серіал в реалі «Менти».
Спецслужба воюючої країни, яка має займатися внутрішніми і зовнішніми загрозами, кошмарить бізнес і влаштовує розборки в стилі 90.
В часи Януковича нашу спецслужбу цілеспрямовано розвалювали, її ще раніше нашпигували агентами і зрадниками, поставивши на чолі розвідки людей з російськими паспортами і погонами. Й це диво, що там залишалися професійні і патріотичні кадри, які в 14 стали на захист країни. Я пишаюся знайомством і дружбою зі справжніми офіцерами, з якими ми разом працювали над звільненням заручників. В перші дні війни вони пішли на фронт,виконували найскладніші завдання по захисту територіальної цілісності і нейтралізації ворога. І тим болючіший факт, що в службі були і інші- які збирали папочки на владу і опозицію чи кошмарили бізнес .Знаю, як до цього ставилися справжні офіцери. Правда в тому, що наша команда в короткий термін змогла відновити службу, повернути її авторитет, професійність наших « альфовців» , розвідників,контррозвідників, спецпризначенців відзначали найкращі спецслужби світу. Без довіри до СБУ ніколи б не було багатьох спільних операцій і обміну чутливою інформацією, інтенсивності контактів і навчань. Але, визнаю, ми не встигли до кінця реформувати службу, в тому числі прийняти закон, який позбавив би її від невластивих функцій і наблизив до стандартів НАТО. На жаль, той законопроект, який зараз просувають слуги, не вирішує цих задач .
Останні новини про Службу нагадують якусь кримінальну хроніку. Мовчанка про злиту операцію з вагнерівцями, скарги від митників на незаконні проникнення на території і спроби віджати бізнес( і повна мовчанка уряду та ОП на ці кричущі заяви), тепер криваві розборки між очільниками.
Дискредитація спецслужби- це нищівний удар по авторитету країни. Воюючою країни. Людьми, для яких честь і гідність — це пусті слова.
І які б закони не приймав парламент, вони не врятують державні інституції від руйнації, бо владу українці добровільно передали в руки «зеленим человечкам». Тому маємо додивитися цей серіал до кінця.
Поделиться:
Загрузка...