А як розпізнати зрадника, батьку?

87
Микола Бульба:
— А як розпізнати зрадника, батьку?
— Він першим побіжить домовлятися з ворогом про мир.
Іван Франко, «Захар Беркут»
Zoya Kazanzhy:
За інструкцією Кадирова Зеленський почав спілкуватися з Путіним. Обговорюючи українське законодавство! Вранці режим тиші було порушено з боку ОРДЛО. Наші мовчать. Бо поруч з командирами сидять «смотрящі». Вони контролюють режим тиші з боку ЗСУ.
«Просто нада пєрєстать стрєлять». Ну і коли Сівохо радіє, то це означає, що триндець починається. Як, як тупе, недалеке, боягузливе створіння стало нашим президентом?!
Виталий Портников:
Кучма може розраховувати, що авторитет, яким він користується у російських кланів, може допомогти пошуку компромісу. Його присутність на переговорах — сигнал Москві, що в Києві дійсно хочуть взаєморозуміння і закінчення конфлікту. Коли Кучма переконується, що цей сигнал не сприйматиметься у Кремлі і зовсім там нікому не цікавий, що Путін хоче не домовлятися, а тиснути, він іде. Кучмі цей тиск абсолютно не потрібен.
Петро Порошенко:
Влада заблокувала закон, який зобов’язує російську церкву в Україні у своїй офіційній назві позначити зв’язок із Москвою, а не маскуватися під українською вивіскою. Ігнорує влада і закон, який наділив громади правом вільного переходу до незалежної Православної Церкви України.
Вікторія Мірошніченко:
Держборг України у червні 2020-го зріс на 2,7% в гривні – до 2,269 трлн грн, а в USD – на 3,5%, до 85,01 млрд. Накерувалися зелені клоуни.
Natalka Mishchenko:
Я б дуже хотіла, щоб сьогодні був «стадіон». Щоб вождь трохи спустився ближче до ґрунту і відповів своєму племені на «болючі» для нього запитання, які він так драматично поставив рік тому на сцені Порошенкові:
— де подолання епохи бідності?
— чому не закінчена війна?
— хто зараз наживається на війні?
— де вбивці Шеремета і Каті Гандзюк?
— чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве?
— Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 1500 гривень пенсії хоча б місяць?
— Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
— Куди поділися наші Карпатські ліси?
— Чому не покарані прибічники Януковича?
— Скільки особисто вам занесли з «Роттердам+»
— Добровольці і патріоти опинились в тюрмах, бо для вас вони загроза?
Вот и начали башни Кремля сдавать агентов своих конкурентов. Главный редактор Эхо Москвы Алексей Венедиктов назвал главу ОП Ермака — российским агентом в окружении Зеленского. Это он заявил в интервью Дмитрию Гордону. Венедиктов сказал, что Ермак — это тот человек, на кого в окружении Зеленского опирается Москва.
Так же именно с Ермаком связывают и выход из ТКГ экс-президента Украины Леонида Кучмы. Эксперты заявляют о явном нежелании второго президента Украины ассоциироваться с провалами переговорной группы и сдачей национальных интересов. А то, что такая задача видимо поставлена Москвой перед Ермаком, звучит от многих политэкспертов.

Ждём когда СБУ займется своими непосредственными обязанностями по обеспечению безопасности Украины. Или эти пчелы против меда не воюют? Ничего. И это бездействие со временем получит правовую оценку. А то, что Ермак враг Украины и работает исключительно на себя — уже факт. Но этому человеку Зеленский делегировал часть своих полномочий и дал возможность заниматься госуправлением. Браво,Володимир Зеленський!

Для Зеленського 111 пострілів з боку військ агресора — це «поодинокі постріли», а ми «все виконуємо на 100%».
Знову згадав про «ту сторону».
Зеленський просто вдає, що РФ виконує так зване «перемир‘я», замість того щоб на весь світ заявляти про порушення «режиму тиші». Якщо навіть ОБСЄ фіксує таку кількість порушень, то що робить українська влада? Вдає що нічого не відбувається?
Президент замість адекватної оцінки подій та загрох просто розповідає про «ту сторону» виправдову терористичні ДНР/ЛНР та реальну сторону воєнного конфлікту — РФ.
Москва почала будувати в окупованій Керчі два кораблі-вертольотоносці — аналоги «Містраль». Зеленський — ані мур-мур. ОБСЄ відзвітувала, що за першу добу «припинення вогню» воно було порушено 111 разів (всі в Донецькій обл) і 22 одиниць зброї з боку терористів ДиРи не відвели згідно домовленостей. Зеленський розповідає про «поодинокі постріли». Це лише перша доба ЗЕремир’я.
Оточення президента Зеленського, а отже і він сам, ведуть свідому роботу по дестабілізації країни під час війни.
Усі ініціативи цієї групи направлені на дискредитацію військового керівництва та державних інституцій методом прийняття та участі в антиукраїнських рішеннях.
Вони на всі важливі публічні посади намагаються поставити або відвертих українофобів, або невігласів чи свідомих корупціонерів.
Десь виходить, а десь ні.
Найпростіше було з Верховною Радою. Туди набирали будь-кого. Аніматори, безробітні, наркомани, пару нормальних облич для прикриття.
Назвіть з 248 людей фракції Слуга Народу хоча б 20 нормальних прізвищ. Хто ці всі люди?
Це афера століття.
Вони, ці люди, руйнують Державу Україну свідомо, а дехто несвідомо.
Поки український народ схаменеться та проаналізує хоч щось в цьому Хаосі, він вже буде пограбований та з новими втраченими територіями.
Бити, звичайно, всі будуть артистів, нянь, фотографів та головного коміка країни, але вже буде пізно. Бо бенефіціарів цієї схеми тут не буде, як можливо і України
Тому наше завдання:
1. Виокремлювати в Хаосі державницькі тези, думки, ідеї. Формулювати проукраїнський нарратив.
2. Протистояти антидержавницьким, антиукраїнським ініціативам, законам, призначенням, тощо.
3. Проводити акції протесту проти антиукраїнських дій та об»єднувати довкола них українців.
4. Підтримувати ЗСУ. Зберегти цілісність України.
5. Привести до влади об’єднані українські сили, що стоять на позиції вступу України до ЄС та НАТО.
Поделиться:
Загрузка...