А я подивився вовкине привітання

32
Знаю, ви погидували і дивилися справжнього Президента, а я от зробив над собою зусилля.

Зеленському немає чого сказати людям. Тому шутнік ховався за іншими. Тут в нього і вчителі, яким обіцяв зп $4000, і лікарі, яким платив «підвищення» зарплати посекунДНО, і конструктори ракет, яким 3 роки зривав фінансування, і спортсмен зі своєї фракції, і пілоти вертольотів, які мають рятувати людей, а не возити прислугу клоуна на гулянки, і родини полонених, яких кинув у полоні, бо віддав весь обмінний фонд 2 роки тому, а захоплення нового — зірвав, і військові, яким вже 3 роки не піднімає зарплату, та й ту затримує.
І всіх Вовка годував обіцянками. Військові в нас вже наступного року забудуть слова «квартирна черга». «Зарплати лікарів зростуть в 2 рази», «моя ціль — в 2 рази збільшити зарплати вчителям в наступному році», «з’явиТЬСЯ економічний паспорт у наших діточок».
Замість 1 тисячі обіцянок — 2 тисячі обіцянок.
Мені було просто цікаво подивитися, як зелений сценарний кооператив буде викручуватися, коли сказати нічого, яке шоу вони зроблять, коли повністю прокралися і пробрехалися.
А лєгко.
Розповів, що «вони налякали олігархів». Так і сказав. Весь список форбс, який при вові збільшив свої статки втроє, поперхнувся сиром.
Віялових відключень світла, «якими нас лякали олігархи», не було. Отак просто. (Я сам сидів без світла і купа людей по Україні можуть підтвердити, що сиділи без світла хоча б раз).
«Ціни на газ для громадян не зросли. І це факт.» (9 ЧЕРВНЯ 2021 – Держстат: «Тарифи на компослуги за рік зросли на 35% «).
«Лякали, що ми будемо голодні, а ми вперше зібрали стільки-то там тонн врожаю. І це рекорд для незалежної держави». — (Сотні сирзаводів оголошують про закриття. Всю харчову пшеницю вивезли, Зеленський підписує указ про «підтримку хлібопекарів». Кабмін запроваджує державне регулювання цін на хліб і масло. І тд).
«Нас лякали, що міжнародні партнери від нас відвернуться.» — А що, не відвернулися, ти, нерукостискаємий дурник?
«нарешті в нас достойна зарплата! — змогли сказати наші лікарі». (реальність: 66 тис. лікарів і медичних працівників поїхали з України, ще майже 34 тис. медпрацівників звільнилися, за 2020-перший квартал 2021 року).
Просто бреши, бреши нахабно, обеззброюй опонентів своїм нахабством. Не ведуться? Не губись. Сипони їм піском в очі.
Сказав, що якась «армія по той бік кордону нас не лякає, бо неабияка армія по цей бік нас захищає». — Це молодець. Але знову якась «неназвана армія» по той бік кордону. Що ж це за армія, Володя? Чого соромишся? Назви! Стєсняюсь уточніть: випадково не тої країни, куди ти «Свати» продаєш?
Зеленський довго жував щось про нагородження зіркою героя якогось бійця. Але я так і не зрозумів чому він так на цьому робив акцент. Мабуть, щоб не згадувати, що так і не нагородив зірками героя покинутого Ярослава Журавля, Олександра Колодяжного, який загинув при захопленні Цемаха, звільнених ГУРівців Романа Червінського і Юрія Семенюка. А також Бурбу — якого він на «прес-марафоні» обплював на всю країну.
Коротше, головні досягнення це міст в Запоріжжі, аеропорт в Одесі, дорога в Миколаєві. А так — брехня, брехня, брехня, продаж повітря і брехня.
Ну, а 100 тисяч померлих від коронавірусу, бо ці тихенько вакцинувалися, а українцям вакцину завезли найостаннішими у світі, це теж їхнє досягнення, але тссс.
Коротше Володімір лив воду, либився про якісь катлєтки бабусі, які не лізуть, і закінчив щастям-здоровлям і всьо само лучєго. Нє хватіло танца.

Джон Сміт

Зеленському записали 20 хвилинне відеопривітання з Новим Роком в якому він розповідає про дії та досягнення українців в різних сферах.

Згоден, ми пишаємось нашими лікарями, пожежниками, науковцями, освітянами, пілотами і перш за все військовими.
Але ми НЕ ПИШАЄМОСЬ президентом, який позбавив всіх громадян України, за винятком касти 100% своїх слуг народу. Ми НЕ пишаємось владою, яка щодень то більше бреше та здає позиції. У нас нема ЖОДНОЇ ВІРИ словам про «підвищені зарплати», які зжерла інфляція та добивають шалені тарифи на газ.
Зеленський майже не говорить про досягнення, крім «доріг» та «країни в смартфоні». Бо цих досягнень НЕМАЄ.
Мабуть єдиними досягненнями на кінець року є, до прикладу, Яготинський маслозавод, який на межі закриття, чи канадські інвестори що тікають з України.
Мабуть його досягненнями є політичні пересідування, узурпація влади, знищення парламентаризму та призупинення всіх можливих реформ.
А може «досягненням» Зеленського є знищена міжнародна коаліція на підтримку України? Чи постійне намагання «зустрітись з Путіним», який стягнув 250 тисяч на кордони з Україною?
Тільки про це «найвеличніший не скаже».
Він буде прикриватись іншими та знову брехати. Бо сказати НІЧОГО.
Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...