А Вова мовчить

163
Зе!Дубінський
Скандал на межі дипломатії.
Усі пам’ятають старий (сексистський за нинішніми уявленнями) анекдот про дипломатів?
Запитання: чим відрізняється дипломат від дівчини?
Відповідь:
Якщо дипломат каже «так!», то це значить «може бути», якщо дипломат каже: «може бути! – то це значить – ні!», якщо дипломат говорить «ні» — то це не дипломат.
Якщо дівчина каже «ні!» то це значить «може бути!», якщо дівчина говорить: «може бути» — то це означає «так», якщо дівчина говорить «так» — то це вже не дівчина.
Зеленському повідомили із США: Дубінський разом з Деркачем.
Дипломатично, але конкретно.
А Дубінський не є самостійною фігурою і на питання «Чєй халоп будєш» в його очах видно бороду Коломойського.
Тому Зеленському тактично повідомили: ми знаємо, що ваш друг Коломойський мутить воду, є корупціонером, підігрує Росії.
Я не дипломат і можу запросто: Вова, чуєш? Коломойський спалений від слова ВАААПЩЕ.
Усі про це знають.
І тому президенту не треба мовчати. А Вова мовчить.
Тут замість ноього коментують то Служанка Женя Кравчук у стилі «Дубінський не з нашої пісочниці».
То Мішаня Подоляк (який взагалі радник навіть не Зе! — а Єрмака) заявляє типу: а чому президент має реагувати? Хай у фракції вирішують».
От це схоже на те, що дівчина, за якою ви місяць клеїлись присилає вам записку «чувак тобі нічого не світить» з купою подруг. І вони такі знають що у записці. І щиро і жалісно тобі усміхаються.
Оце така відповідь Байдену від Зеленського в канун інавгурації.
Оце така відповідь думаючій частині українського суспільства від Зеленського.
Зате трасу на Кишинів – запросто.
Висновки:
1) У Коломойського є залізний компромат на Зе! За законами жанру Зеленський мав би уже давно списати Коломойського, переписати на себе 1+1 і поставити туди керувати Жеку Кошового. А Ігоря Валерійовича дати порвати усім його кровнічкам включно з Держдепом. Цього не сталося і, значить, Карабас знає про нашого Буратіно страшну таємницю і золотий ключик від каморки у нього.
2) У Коломойського 30-40 депутатів. У Офісі президента бояться — якщо вони підуть – ляже монобільшість. Хоча тут простіше. Якби «бородату бабушку» списали – вони б швидко перевзулися. Це не центуріони Цезаря, а набрід. Хто платить – той їх і танцює.
3) Але рано чи пізно – вибір зробити доведеться. На підльоті ще справа вагнерівців.
Буде боляче.
До инаугурации нового президента США Джо Байдена еще больше недели, а его обидчики уже прочувствовали на себе последствия своего неумных, недальновидных, а вообще-то – просто подлых поступков. Все, кто так или иначе сотрудничал с Деркачем в деле «пленок Байдена», попали под американские санкции. Сам Деркач под санкциями уже несколько месяцев.
В новом санкционном списке – люди, понятные Коломойскому, например, нардеп от «Слуги народа» Дубинский и прокурор Кулик. А также – беглый коневод Онищенко, экс-дипломат Телиженко и партнеры Деркача.
Одно удовольствие – наблюдать, как Саша Дубинский пылает справедливым гневом по поводу «лживых доносчиков», которые настучали на него в США. Лживые доносы, Саша, – это в точку. Только почему же ты не думал о лжи, когда на пресс-конференции вместе с Деркачем, не моргнув глазом, рассказывал о «группе людей из США, которые украли наши деньги?». Мы понимаем, такой был заказ, но у любой лжи и подлости есть пределы.
И, кстати, не исключено, что Дубинский, Деркач, Кулик и иже с ними – это лишь первые ласточки в увлекательном процессе преследования тех, кто пытался вмешиваться в американские выборы. Веревка на шее Коломойского, за которую тянет американская юстиция, неумолимо затягивается. И в последнее время процесс ускорился. Очевидно, что новые хозяева Белого Дома не собираются церемониться с теми, кто нарушает базовые демократические ценности. Что и доказывают нынешние санкции против группы товарищей.
США, где обычно правоохранительная система хоть и неумолима, но нетороплива, на этот раз проявили чудеса оперативности. А что? Байден любит скорость.
Поделиться:
Загрузка...