614 померлих за добу

599
В країні страшна трагедія.
В країні реальна катастрофа.
І це вже не просто цифри. Це десятки тисяч людських доль.
614 померлих за добу. Майже 24 тисячі інфікованих за добу. За ДОБУ!
Україна перша в світі за смертністю в перерахунок на населення.
В лікарнях практично закінчились місця. Більшість відділень починають перепрофільовувати під ковідні (що теж є великою загрозою для людей).
А влада Зеленського?
А влада навіть не зібрала жодного разу РНБО по питанню катастрофи коронавірусу.
Влада провалила вакцинацію та інформування населення про неї. Зеленський розповідав що ми «чемпіони». Так, дійсно, чемпіони…і цей «чемпіонізм» є страшним і трагічним.
За всіма прогнозами вже на наступному тижні країна перейде позначку в 25-27, а смертей може стати ще більше.
Чомусь в усіх наших західних сусідів ситуація краща в десятки разів.
Мабуть тому що там не дерибанили ковідні фонди на «велике крадівництво», займались повноцінною підготовкою до пандемії та банально забезпечували людям можливості.
Від влади, незважаючи на трагедію, немає ні відосіків, ні звернень, ні дій, ні стратегії. Немає комплексного пояснення що робити далі.
Андрій Смолій

Більше 600 померлих від ковіду за добу влада так само проігнорує, як замовчує обстріли та втрати на фронті.
А це мав бути вирок «майстрам спорту», які закатали антиковідний фонд в «велике крадівництво» і «позитивну» пропаганду замість боротися з епідемією та забезпечувати вакцінацію.
Ковід — провал
Війна — провал
Оборона, армія — провал
Газ, тарифи — провал
Реформи, економіка — провал.
Українці як завжди платять смертями та перекресленим майбутнім за дії своїх «простих парнєй із народа» — а взамін отримують дешеве шоу.
«Наразі два заводи, які займаються виробництвом медичного кисню, зупинилися на планові регламентні роботи на 10-15 днів. Ще в одного виробника на Західній Україні виникли технічні несправності», — повідомив міністр.
«Штам дельта — він несподіваний і непрогнозований. Споживання кисню в лікарнях зростає в рази. У деяких — в десятки разів», — повідомив міністр.
Висновок один: не потрапляйте до лікарні, ці негідники продовжують геноцид українців.
«Несподіваний і непрогнозований штам Дельта».
Липень 2021: генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адганом Гебреєсус заявив, що «Дельта» поширилася вже у щонайменше 111 країнах світу.
27 Липня 2021:
Голова Бюро ВООЗ вже в самій Україні, доктор Ярно Хабіхт: через штам «Дельта» нова хвиля в Україні розпочнеться у кінці серпня — на початку вересня.
Початок серпня, простий головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич:
«те, що Delta циркулює в області, було зрозуміло з кінця травня – початку червня: почали хворіти діти і різко зросло використання кисню.»
4 СЕРПНЯ 2021:
Київська школа економіки — Аналітики КШЕ, кажуть, що в найближчі два тижні можливий спалах COVID-19.
Просто викладаю вам цитати, які показують, що штам Дельта був прогнозований і очікуваний для всіх, крім зелених негідників.
Бережіть себе. Не потрапляйте до лікарні. Зелені про**али підготовку до нової хвилі.
Суспільство увійшло в стан глибокого пофігізму. Навіть кількагодинна черга катафалків під крематорієм не викликає емоцій. Це ж у нас, ми звичні, от якби нам знову по Ге+Ге показали черги військових автомобілів з трунами перед кладовищами десь в Італії, то ми б усі тільки про це й говорили…
А влада? а їй також пофіг. Хіба хтось почухає потилицю, що це ж саме виборці слуг Зеленського в першу чергу помирають, оскільки серед них більша від середньої частка антивакцинаторів. Але заради такого дрібного електорального доважку там тратити зайві гроші не збираються. Не за якихось дрібних тролів їм турбуватися, головне рейтинги й гарні пояснення. Недавно Зеленський щось написав на користь вакцинації. До нього в коменти налетіла організована група антивакцинаторів із усім мракобіссям та відверто диверсійними заявами. І що? Натравили Баканова на тих чортів, які не без допомоги рашистських підривних центрів сіють ці провокаційні переконання? Ні, в Опі прорахували, що саме такі є основою електорату й знесли поспіхом ту публікацію…
Що маємо? Планомірне доведення медицини до колапсу. Кисень знову на межі, в ряді областей уже проводиться негласне сортування хворих… Учора Микола Томенко (не остання людина в країні) розповідав, як пробував знайомого з ковідом прилаштувати в хоч якусь київську лікарню. Не вдалося, домовився лише в одному з районів області. А ще медики працюють на межі можливого й без належних виплат і допомог. І з усе меншим кадровим ресурсом. Недавно з Харкова одна медична керівниця казала, що в кожному автобусі Харків-Варшава від’їжджає група місцевих лікарів та медсестер. А лікарні не можуть пробити залізобетонну опору номенклатури щодо відповідних нарахувань. Бо ж ковідний бюджет уже переважно пішов на непрофільні витрати…
У мої часи все це називалося мародерством. А зараз?.. Зараз це «ефективна рульожка нових ліц» та «оптимізація витрат пенсійного фонду»…
Друзі, ми реально стали ковідним дном світу, а піку ще навіть близько не видно. Тому прошу всіх: вакцинуйтеся й дотримуйтеся належних правил. Ви всі чудові й неповторні, тому бережіть себе.
Поделиться:
Загрузка...