Перший збитий ворожий літак на рахунку ППО 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі фейсбук волонтер, експерт Українського інституту з прав людини, екскерівник ГО «Український Легіон» полковник ЗСУ Святослав Стеценко.
«Наші зенітники сьогодні влучили Стінгером по ворожому СУ-25.
Падіння не бачили, штурмовик ішов зі зниженням, тому думали, що невдало. Але потім розвідка повідомила, що до аеродрому він не дотягнув, впав і горить у степу.
Перший ворожий літак на рахунку ППО 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка.
Противник багато маневрував. Активно працювала наша артилерія, кілька разів наша піхота і сусіди вступали у вогневий бій з противником, який наступав.
Всі позиції втримали. На жаль, маємо втрати. Але противник втратив незрівнянно більше і людей, і техніки. Переможемо», — сказано в повідомленні.
