Бойове злагодження артилеристів 59 мотопіхотної бригади

77

mil.gov.ua

На навчальному полігоні Дівички у Київській області триває планове бойове злагодження артилерійських підрозділів 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Особовий склад відпрацьовує індивідуальні та групові нормативи по спеціальній підготовці у складі підрозділів, а також управління артилерійським вогнем.

Як зазначив заступник командувача ракетних військ і артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Вадим Гісцев, підготовка проходить у взаємодії із засобами артилерійської розвідки, з урахуванням бойового досвіду, набутого під час антитерористичної операції на Сході України.

Артилеристи виконують бойові стрільби зі 152-мм гармат-гаубиць Д-20, максимальна дальність стрільби яких становить понад 17 км. Розліт осколків снарядів Д-20 дозволяє ефективно подавляти живу силу та вогневі засоби противника.

Також в ході тактичних навчань проводиться бойове злагодження підрозділів протитанкового дивізіону. Протитанкісти проводять стрільби зі 100-мм протитанкових гармат МТ-12 “Рапіра” прямою наводкою та із закритих вогневих позицій.

Крім того, для боротьби з рухомими та нерухомими броньованими та малорозмірними наземними цілями солдати вчаться застосовувати протитанкові комплекси «Конкурс».

Навчання завершуються 17 березня, після чого артилеристи продовжать злагодження підрозділів у складі з’єднання на полігоні «Широкий лан».

 P.S.

Поделиться:
Загрузка...