Українські розробники створили пілотажний тренажер «Мі-171»

76

У Кременчуці відкрили унікальний центр для тренування пілотів повітряних сил та військової авіації. Це спільний проект науково-виробничого об’єднання АВІА та державної компанії "Укрспецекспорт". На базі центру навчатимуть пілотів гелікопетрів як цивільної так і військової авіації, передає "5 канал".


 Серце навчального комплексу — тренажер "МІ – 171". Створений українськими розробниками, він немає аналогів ані в Україні, ані у світі. Наразі цей тренажер ще на стадії випробування.

Польоти на цьому тренажері максимально наближені до реальних умов, запевняють розробники. Програмне забезпечення дозволяє моделювати ситуації в усіх можливих кліматичних умовах, ландшафтах місцевості, і навіть відпрацьовувати аварійні ситуації.

"Зі створенням такого тренажеру ми де-факто увійшли у ряди А-брендів світового тренажеробудування. Таких фірм, що випускають подібні тренажери, у світі – одиниці. НА нашу думку, це найдосконаліший тренажер вертольота Мі-171", — каже генеральний конструктор НВО "Авіа" Юрій Моцар.

Тренажер відповідає стандартам НАТО. Розробники кажуть, що він увійшов у ТОП-5 досягнень військово-промислового комплексу України. Міністерство оборони вже замовило підприємству розробку тренажера бойового вертольота МІ-24 для потреб армії.

Новий тренажер розробники обіцяють презентувати за кілька місяців. Нині у новоствореному центрі відпрацьовувати майстерність можуть одночасно понад півсотні льотчиків бойової та цивільної авіації.

Поделиться:
Загрузка...