Військові інженери-авіатори підтримують винищувачі у бойовій готовності ФОТО

54

 На фахівців інженерно-авіаційної служби бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, яка дислокується в Миргороді, покладено виконання відповідальних завдань із відновлення та підтримання справності авіаційної техніки до максимально можливого рівня, утримання її у стані бойової готовності та чимало іншого.

До початку льотної зміни 4 години, проте військові інженери-авіатори вже працюють на аеродромі. Кожен літак ретельно перевіряється всіма службами відповідно до регламенту та доповідається про готовність до виконання завдань за призначенням.

За словами начальника інженерно-авіаційної служби бригади тактичної авіації полковника Євгена Ільюка, фаховий рівень інженерно-технічного складу дозволяє успішно виконувати завдань із підтримання постійної бойової готовності авіаційної техніки, незалежно від пори року. Кожен літальний апарат проходить через ангар-лабораторію регламентних робіт та ремонту.

— На даний час проводяться регламентні роботи на літаку Су-27. Обладнання, що знімається, демонтується з літака для виконання регламентних, діагностичних та ремонтних робіт. Незнімне устаткування та обладнання перевіряється і діагностується безпосередньо на літаку в ангарі. При цьому групи регламентних робіт виконують повний перелік робіт згідно з регламентом технічної експлуатації, — пояснив полковник Євген Ільюк.

За словами начальника інженерно-авіаційної служби бригади тактичної авіації, аби професійний рівень особового складу залишався на високому рівні, в ангарі-лабораторії систематично відбуваються навчання. Особлива увага приділяється виконанню найбільш складних перевірочних та регулювальних робіт, проведенню цільових оглядів, а також окремих демонтажно-монтажних робіт та інструментальних перевірок.

Прес-служба 831-ї бригади тактичної авіації

http://mil.in.ua

Поделиться:
Загрузка...