Як «лісові ельфи» стримують ОРДЛОвських «орків»

48

 У сосновому лісі Луганщини оселились лісові ельфи. Тут вони виконують Мінські домовленості. По-своєму, на визначеній відстані від лінії фронту для важкого озброєння.


facebook.com/yuriy.ignat

Величезні 152 мм гармати “Гіацинт-Б” – серйозний аргумент для ворога і потужна підтримка для наших військ. А “лісовими ельфами” батарею артилеристів охрестили тому, що живуть у гарному лісі, у власноруч створених підземних домівках.

Місце дислокації, звичайно, приховане, і виглядає все справді казково. Попри мороз, в бліндажах тепло, створено хороші умови для служби та відпочинку. Мають артилеристи свою підземну капличку і навіть захищену лазню. Тут усім заправляє молодий лейтенант – командир батареї Дмитро Мельничук.

Коли він дає бійцю команду бити в прив’язану до гіляки гільзу, це означає збір. З усіх боків збігаються “ельфи”. Звідки вилазять, зовсім не зрозуміло. Вони чіпляють до вантажівок свої “Гіацинти” і за лічені хвилини вирушають на бойові позиції. Зверху поступила команда розгорнути батарею і завдати вогневого удару…

Такі накази надходять раптово і регулярно – усе по-справжньому, тільки без бойової стрільби. “Боги війни” відточують майстерність, адже мобільність, швидкість і точність є визначальними у професії артилериста.

Усе не просто, особливо розворушити цю гору заліза в 30-ти градусний мороз. Але примхи погоди тут нікого не лякають. Складається враження, що ці хлопці, коли захочуть, й мокрого місця не залишать від російсько-терористичного нашестя. Тож поки що тренуються…

Юрій Ігнат
Десь на Луганщині

facebook.com/yuriy.ignat

Поделиться:
Загрузка...