Доба на фронті: 92 обстріли, 12 українських військових поранені

38

За минулу добу в районі проведення АТО російські бойовики 92 рази відкривали вогонь по позиціях українських сил. В результаті 12 військових ЗСУ були поранені, ще четверо — травмовані

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

На Маріупольському напрямку з 122 мм артилерії російсько-окупаційні війська обстрілювали Павлопіль і Гнутове. З 120 мм мінометів вони били по Красногорівці, Гнутовому і Широкиному. З 82 мм мінометів — по Водяному. З гранатометів і стрілецької зброї росіяни вели вогонь по Новотроїцькому, Павлопілю, Водяному, Гнутовому і Широкиному. По Широкиному і Павлопілю також били БМП.

На Донецькому напрямку з 122 мм артилерії окупанти обстрілювали Верхньоторецьке. З мінометів різних калібрів вони били по Троїцькому, Піскам, Луганському, Дачах, Зайцевому, Кам’янці, Новоселівці, Верхньоторецьку, Авдіївці. Також, протягом усього дня з гранатометів російські бойовики стріляли по Авдіївці, Дачах, Майорську, Зайцевому, Піскам, Луганському. З танків російські бойовики вели вогонь по Піскам і Кам’янці, з БМП — по Луганському.

На Луганському напрямку з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї російські окупанти били по Новоолександрівці, Троїцькому та Новозванівці. Також, по Новозванівці бойовики вели вогонь з БМП.

P.S. Морська піхота укріплює позиції

Кожну мить хиткого затишшя морські піхотинці використовують для укріплення власних позицій. Незважаючи на дощову погоду та розкислу від відлиги землю, українські захисники продовжують покращувати фортифікаційні об’єкти, облаштовують вогневі точки та маскують свої позиції.

Там, де власноруч не впоратись, наприклад, при ритті укриття для бронетехніки, морські піхотинці залучають інженерні підрозділи та спеціальну техніку. Українські морпіхи вважають, що у разі загострення ситуації відступати їм нікуди, тож гарно укріплені та облаштовані позиції допоможуть їм ефективніше протистояти ворогу.

Поделиться:
Загрузка...