Віктор Муженко зустрівся з групою вищих генералів Збройних сил США

69

 Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко в середу, 15 лютого, провів зустріч з групою вищих генералів та офіцерів Збройних сил США.

mil.gov.ua

Американську делегацію очолив генерал у відставці Філіп Брідлав, колишній Головнокомандувач Об’єднаними ЗС США в Європі. До складу цієї групи увійшли 16 вищих офіцерів в ранзі генерал-майора, бригадного генерала або контр-адмірала, які представляють всі види Збройних сил США. Всі вони є слухачами програми CAPSTONE, яку розроблено спеціально для новопризначених бригадних генералів та контр-адміралів, що відбувається на базі Національного університету оборони США (Вашингтон) починаючи з 1982 року.

— Для нас є високою честю приймати військову делегацію, до складу якої увійшла еліта та майбутнє вище військово-політичне керівництво США. Ми бачимо у цьому повагу до нашого військового досвіду та прояв солідарності з українськими військовими, які ведуть боротьбу з підступним ворогом, — зазначив з цього приводу генерал армії України Віктор Муженко.

В ході зустрічі було наголошено, що українські військові високо цінують допомогу, яку Сполучені Штати надають Україні у розвитку її Збройних Сил.

— Американське обладнання та техніка оборонного спрямування рятує життя нашим військовим на лінії зіткнення. Американські інструктори передають нашим солдатам і офіцерам головне — свій досвід та передові підходи у сучасному військовому будівництві. У ці важкі для України часи ми щиро вдячні народу США, Уряду і Збройним силам США за підтримку, яка назавжди закарбована в історію взаємин між нашими країнами, — додав начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України.

Під час зустрічі американських генералів поінформовано про розвиток ситуації на сході України. Сторони обмінялися поглядами на розвиток ситуації з безпеки у Європі.

Довідково: Метою щорічної навчальної програми CAPSTONE є ознайомлення новопризначених бригадних генералів та контр-адміралів з принципами та методами взаємодії при реалізації завдань національної військової стратегії. Курс передбачає інтенсивне залучення кожного учасника до навчання, у тому числі закордоном. Навчальна програма CAPSTONE розглядає основні питання, що стосуються національної безпеки, процесів ухвалення рішень, військової стратегії, спільної доктрини, програми співробітництва з союзними країнами тощо.

mil.gov.ua

Таке буває не щодня Зустрічався з шістнадцятьма новопризначеними генералами армії США та незмінним військовим авторите…

Опубліковано Віктором Муженком 15 лютого 2017 р.

 

Поделиться:
Загрузка...