На Одещині триває облаштування місць постійної дислокації військових частин ВМС

41

 У Військово-Морських Силах Збройних Сил України триває робота з облаштування місць постійної дислокації підрозділів, особовий склад яких виконує завдання в районі проведення антитерористичної операції.

Так, на Одещині проводяться ремонтно-відновлювальні роботи у військових містечках підрозділів морських піхотинців і берегових артилеристів. Зокрема, у морпіхів для особового складу зводиться казарма модульного типу, що розрахована на близько 300 ліжко-місць.

Якщо станом на листопад був готовим котлован під будівництво, у січні тут тривали роботи зі спорудження каркасу, то на сьогодні будівля вже зведена, в основному проводяться внутрішньооздоблювальні роботи.

При будівництві казарми, експлуатація якої розрахована на 60 років, застосовується енергозберігаюча технологія, що у подальшому дасть змогу суттєво заощадити витрати на утримання споруди. Крім того, тут ремонтується будівля штабу військової частини, а у військовому містечку артилеристів відновлюються житлові, адміністративні будівлі та споруди технічного призначення.

ukrmilitary.com

Поделиться:
Загрузка...