Триста американських нацгвардійців прибули в Україну ВИДЕО

37

На Яворівському полігоні Львівщини стартували міжнародні навчання підрозділів Збройних сил України. 

5.ua

Як стало відомо, у навчаннях беруть участь чотири батальйони українського війська. Тренуватимуть їх майже три сотні американських нацгвардійців зі штату Оклахома. Керують штабом навчань також іноземні вояки.

Повідомляється, що пріоритет інструктори надають тактичним навчанням, бойовому злагодженню та наданню медичної допомоги. Загалом вишкіл триватиме 55 днів.

"Зараз усі підрозділи сухопутних військ, які виконують завдання у зоні АТО, мають бойовий досвід, якого не має жодна армія у світі. Навчання зайвим не буває. Досвід, який ми отримуємо від партнерів, – це досвід іншого рівня", – зазначив командувач Сухопутних військ ЗСУ Сергій Попко.

"Ми усвідомлюємо усю важливість тренувань разом з вашими солдатами. Оскільки ті бої, які зараз тривають на сході вашої країни, є також боями за цінності, які поділяє з вами увесь світ", – сказав керівник Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки Девід Джордан.

Довідково: У 2015 році американські десантники у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки навчали українських нацгвардійців й воїнів ЗС України. Минулого року українських бійців тренували військові інструктори 76-ої піхотної бригади армії США зі штату Каліфорнія, а цього року командування штабом місії перебрала бойова група 45-ої піхотної бригади Національної гвардії США (штат Оклахома). Загалом, з початку підготовки у 2015 році, вишкіл пройшли шість батальйонів Збройних сил України та три — Нацгвардії, а це близько трьох тисяч військовослужбовців.

P.S.

Поделиться:
Загрузка...