Україна виконала всі вимоги МВФ — Меркель

30

 Ці слова чимало варті.
«Україна виконала всі вимоги МВФ, і ми підтримуємо і вітаємо кроки до реформування економічного і всебічного реформування Української держави», — зазначила Меркель.

Олександр Палій

Партнерство Німеччини та України досягло безпрецедентного рівня довіри. Це наша десята зустріч з Федеральним канцлером Німечинни. Серед важливих тем нашої десятої зустрічі з Angela Merkel — імплементація Мінських домовленостей, зміцнення енергетичної солідарності між Україною та Німеччиною, збільшення інвестицій в Україну. Вдячний Німеччині за всебічну допомогу та запрошую Пані Федерального канцлера відвідати Україну з офіційним візитом у будь-який зручний для неї час.

Опубліковано Петром Порошенком 30 січня 2017 р.

 

P.S. Федеральный канцлер Германии Ангела Меркель заявила, что Украина выполнила все требования Международного валютного фонда.

Об этом она сказала на брифинге в Берлине.

"Я очень приветствую реформы, которые сейчас проводятся в Украине. Сейчас есть непростые ограничения со стороны МВФ. Украина пока выполнила все требования, и мы поддерживаем и приветствуем шаги к реформированию государства экономически и всесторонне", — сказала Меркель. Также Ангела Меркель заявила, что за последние 2,5 года дружба между Украиной и Германией стала еще крепче. Канцлер планирует помогать Украине советами и практичными шагами. 

rbc.ua

Поделиться:
Загрузка...