ЗС України отримали другу партію у 1200 приладів нічного бачення

19

Про це повідомив радник Президента України Юрій Бірюков:
Сьогодні прямо ось день смакоти — на склад РАО однієї з військових частин надійшла ЧЕРГОВА партія нічників AN/PVS-14. Кількість — ооо, 1200 штук. Одна тисяча двісті штук приладів нічного бачення третього покоління, штатний прилад американської армії. І інструкції, і ремонтні комплекти для технічного обслуговування.

Раніше, в серпні, у рамках міжнародної технічної допомоги Збройні Сили України отримали партію приладів нічного бачення AN/PVS-14. Перша партія складала 1084 приладів.

AN/PVS-14 — портативний монокулярний прилад нічного бачення, розроблений американською корпорацією ITT для армії США в рамках програми Land Warrior. Виробляється з 2000 року. Має високу роздільну здатність. Дальність виявлення при зоряному світлі 350 м. Тривалість роботи на одному комплекті елементів живлення при кімнатній температурі 50 годин. Прилад йде у комлекті з кріпленнями для шолому.

P.S. Про спорядження десантників 79-ї бригади

Юрій Бірюков, на сторінках соціальної мережі Facebook, розповів про екіпірування 79 окремої десантної бригади ВДВ ЗС України.

facebook.com/yuri.biriukov

Екіпірування десантників з 79й бригади. Нові каски, нові нічники, нові тепловізори, нові автомати. Єдине в кадрі, що не поставлено по лінії МО — велосипедний стоп-сигнал на потилиці каски: такий собі «свій-чужий», виготовлений пустотливими ручками місцевих умільців 🙂

Антизрада №1 — немає, ніякого відношення до розподілу я не мав, взагалі. Більш того, що іноді ще й дуже прикро, якісь «смакоту» чомусь надходять в 79ку саме в останню чергу. Ну ОК. Надходять ж все-таки.

Антизрада №2 — немає, гвинтики на прикладі новеньких АК-ТК вже не розгвинчуються, там внесли зміни в конструкцію, тепер там жорсткіші зчеплення і заклепки.

І ось тепер найсмачніше, дуже мене порадувало: практично ВЕСЬ штурмовий компонент бригади вже забезпечений приладами нічного бачення та/або тепловізійними прицілами. І весь штурмовий компонент бригади забезпечено новими автоматами, з тактичним обвісом і коліматорними прицілами. Йдеться на сотні. Багато сотень.

І ще ось разочок — автомати АК-ТК вже модернізовані, з урахуванням попередніх конструктивних недоліків.

А ще — нові десантні каски. Українського виробництва. Куплені за гроші бюджету. З десантними чохлами літо / зима, з кріпленнями під нічники.

фото © facebook.com/yuri.biriukov

 

Поделиться:
Загрузка...