Тривають бригадні тактичні навчання 25 окремої повітрянодесантної бригади ВИДЕО

48

 На одному із полігонів у Дніпропетровській області тривають бригадні тактичні навчання з десантуванням та бойовою стрільбою 25 окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

У навчаннях, в складі штатних підрозділів бригади, беруть участь понад тисяча резервістів, які проходять польовий вишкіл в умовах максимально наближених до бойових. Впродовж доби воїни-десантники успішно виконали низку визначених тактичних завдань. Зокрема, взяття під охорону мосту, забезпечення подальшого пересування підрозділам бригади водним та наземним шляхом, здійснення маршу, подолання водної перешкоди за допомогою понтонів та вплав бойовою технікою, тощо.

Також, під час одного із етапів активної фази навчань відбулося десантування повітряного десанту з літаків Ан-26. Десантники висадилися на визначений майданчик приземлення та виконали завдання по знищенню умовного противника.

Дії десантників підтримувалися тактичною, транспортною та армійською авіацією, реактивними, артилерійськими та іншими підрозділами.

Слід наголосити, що під час навчань активно застосовується досвід особового складу, отриманий в районі проведення Антитерористичної операції.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...