Артбригада провела стрільби ФОТО

51

 На Рівненському загальновійськовому з військовослужбовцями окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» проводяться заходи з бойової підготовки.

mil.gov.ua

Зокрема, у підрозділах артбригади тривають заняття з обслугами та підрозділами, які відпрацьовують нормативи спеціальної, технічної підготовки та виконання вправ стрільб зі штатного озброєння згідно курсу підготовки.

За словами командира військової частини полковника Сергія Баранова, особовий склад бойових розрахунків продемонстрував виучку та злагодженість дій під час виконання вогневого завдання.

— Головна мета, яка ставилась перед особовим складом, це отримання навичок дій в умовах наближених до бойових. Швидкість зайняття вогневих позиціях, точність в наведенні гармати, влучність пострілу, ось головні критерії від яких залежить життя не тільки підлеглого особового складу, а і життя тих хлопців, яким буде забезпечене вогневе прикриття та виконання поставленої задачі в цілому, — додав він.

Слід наголосити, що більша частина військовослужбовців бригади — це контрактники, учасники бойових дій на сході України. Саме там вони отримали великий бойовий досвід, адже недаремно на їхньому шевроні гасло «Вогонь запеклих не пече».

Прес-центр оперативного командування «Захід»

mil.gov.ua

P.S. Миколаївські артилеристи провели навчальні стрільби

Артилерійські підрозділи окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України провели планові навчальні стрільби. Вогонь вівся розрахунками 122-мм самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика».

Десантники-артилеристи відпрацьовували вогневі вправи на ураження групових цілей умовного противника у складі батареї, а також здійснювали корегуванню артилерійського вогню за допомогою безпілотного літального апарату.

Ведення бойових стрільб проходить після ряду контрольних і комплексних занять.

— Самохідні установки з яких виконували вогневі завдання перевірені, надійні і достатньо точні, обладнані сучасною електронікою, що дозволяє більш краще виконувати визначенні задачі, — розповіли учасники АТО.

Як відомо, ведення успішних бойових дій на полі бою часто залежить від рішучих, правильних та своєчасних дій артилерійських підрозділів, тому питанням підготовки артилеристів у бригаді приділяється належна увага.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...