«Київський бронетанковий завод» подвоїв поставки техніки

44

 Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» (КБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», у першому півріччі 2016 року більш ніж у 2 рази збільшило випуск продукції для потреб українських військових, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Бронетранспортер БТР-3Е1, kbtz.com.ua

«У першому півріччі 2016 року завод передав Національній гвардії України 22 одиниці БТР-3Е1 з двигуном Дойц. Для порівняння, за весь 2015 рік було випушено лише 10 таких машин», – заявив очільник КБТЗ Вадим Шкавро.

Обсяг виробництва на КБТЗ продовжує зростати, і до кінця поточного року підприємство планує виготовити (відремонтувати, модернізувати) для військових формувань України ще 42 одиниці БТР-3ДА, укомплектованих двигунами Deutz та новітніми радіостанціями Harris.

Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року, українська армія отримала від «Укроборонпрому» 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки та 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ.

За 2 роки армія почала отримувати сучасне озброєння вітчизняного виробництва. Безпілотники, авіація, бронетранспортери, адаптовані під стандарти НАТО. Ця техніка значно підсилює українських бійців на передовій.

Поделиться:
Загрузка...