Генштаб ко Дню Воздушных Сил показал видео учений летчиков

29

 Сьогодні, 7 серпня, у Вінниці у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України з нагоди професійного свята відбулась церемонія урочистого покладання вінків та квітів до комплексу “Вшанування пам’яті захисників Вітчизни”.

mil.gov.ua

У заході взяли участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Дроздов, командувачі виду Збройних Сил різних часів, очільники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, ветерани Збройних Сил України.

Генерал армії України Віктор Муженко зауважив, що цього року вперше за часи незалежності для потреб військових авіаторів передбачено рекордну суму – майже 3,5 мільярди гривень, яка направлена безпосередньо на нарощування бойових спроможностей усіх компонентів Повітряних Сил.

– За наявного фінансування на кінець року з авіаремонтних заводів ДК “Укроборонпром” очікується отримати близько 60 літальних апаратів. Перші літаки і вертольоти замовлення цього року вже успішно експлуатуються в авіаційних бригадах. З державних підприємств до Повітряних Сил планується надходження близько 10 відремонтованих зенітних ракетних комплексів типу С-300 різних модифікацій та ЗРК “Бук-М1” з продовженням їхнього ресурсу, – повідомив генерал армії України Віктор Муженко.

Командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Дроздов відзначив, що сьогодні військовослужбовці виду залучаються до виконання завдань прикриття угрупувань наших військ з повітря, ведення повітряної розвідки, санітарної евакуації, здійснення перевезень особового складу та матеріальних засобів. Для більш ефективного використання сил і засобів було здійснено передислокацію авіації, висування підрозділів зенітних ракетних і радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України до нових районів виконання бойових завдань.

– Хочу запевнити присутніх, що ми повністю усвідомлюємо важливість завдань, спрямованих на нарощування боєздатності Повітряних Сил. Особовий склад виду вживає всіх зусиль для того, щоб Повітряні Сили стали тією силою, яка у взаємодії з Сухопутними військами, Військово-Морськими Силами, Силами спеціальних операцій та підрозділами Високомобільних десантних військ не лише забезпечить стримування агресивних амбіцій ворога, а й буде спроможною завдати адекватного удару у відповідь, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Дроздов.

#ПовітряніСилиНеймовірні Вітаємо наших повітряних асів та захисників неба! Слава Повітряним Силам! На відео — участь Повітряних Сил у заходах бойової підготовки Збройних Сил України протягом 2016 року.

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 7 серпень 2016 р.

 

Поделиться:
Загрузка...