У Києві делегації України та США обговорили питання розвитку Повітряних Сил ЗСУ

64

У Києві відбулася зустріч тимчасово виконуючого обов’язки Міністра оборони України Івана Руснака з Секретарем Військово-повітряних сил США пані Деборою Лі Джеймс.

mil.gov.ua

Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва у контексті поточної воєнно-політичної ситуації в Україні, питання розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України, а також визначили сфери для майбутнього партнерства та надання допомоги.

Іван Руснак поінформував пані Дебору Лі Джеймс щодо ситуації в Україні та у зоні проведення антитерористичної операції.

— Ми вдячні нашим партнерам за те, що вони розуміють загрозу Україні з боку Російської Федерації. Свідченням цього є ухвалення рішення про комплексний пакет допомоги нашій державі на Саміті НАТО у Варшаві, — наголосив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України.

Іван Руснак підкреслив, що ця допомога є дуже вчасною і буде спрямована на зміцнення оборонного потенціалу та реалізацію реформ, які окреслені в стратегічних оборонних документах.

Високого гостя також було поінформовано щодо діяльності Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

— Є чітка позиція Президента, глави уряду та керівника парламенту: максимально сприяти у вирішенні питань, які стосуються зміцнення обороноздатності нашої держави, — наголосив Іван Руснак.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки керівника вітчизняного оборонного відомства, в контексті розвитку Повітряних Сил українська сторона зацікавлена у співпраці за напрямами розвитку професійних та лідерських якостей персоналу, розвитку аеродромів та інфраструктури, а також підготовки льотного і наземного складу відповідно до стандартів НАТО.

Секретар Військово-повітряних сил США пані Дебора Лі Джеймс відзначила значний прогрес у здійсненні Україною реформ у секторі безпеки і оборони та запевнила у подальшій підтримці Сполученими Штатами Америки зусиль України щодо відновлення її територіальної цілісності, розбудови сучасних Збройних Сил тощо.

mil.gov.ua

 

Поделиться:
Загрузка...