«Мотор Січ» здатна створити український вертоліт — начальник Генштабу ЗСУ

78

 «Мотор Січ» здатна створити український вертоліт та задовольнити потреби Збройних Сил у цій техніці», — начальник Генштабу ЗС України

— Ми бачили можливості «Мотор Січ» — там потужна промислова база, і колектив спроможний вирішити всі питання, в тому числі, і по створенню українського вертольоту. Є певні напрацювання у цьому напрямку і відповідні технічні рішення. Підприємство цілком спроможне для того, щоб забезпечити потреби у вертолітній техніці Українських Збройних Сил, — зауважив генерал армії України Віктор Муженко.

Головнокомандувач підкреслив, що зараз у контактах з промисловістю Збройні Сили приділяють першочергову увагу модернізації існуючого парку вертольотів, покращенню їх характеристик за рахунок, в першу чергу, двигунів, які є спеціалізацією підприємства «Мотор Січ».

При цьому він зауважив, що українська промисловість ретельно враховує побажання та пропозиції щодо вдосконалення вертолітної техніки, які надходять з військ, від льотчиків, виходячи з досвіду, який вони отримали під час бойових дій.

— Безпека екіпажу — це одне з основних питань. Ми маємо втрати, на жаль, і вертольотів, і екіпажів, і дійсно, чисто психологічна готовність людей до дії залежить від того, наскільки вони будуть себе почувати захищеними. Це залежить від стану техніки та засобів захисту, який може бути на цій техніці, — зазначив генерал армії України Віктор Муженко.

Він повідомив, що між підприємством «Мотор Січ» та Збройними Силами України нині існує налагоджена співпраця.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...