Як вчать американських десантників

61

 Минулими вихідними на військовій базі Форт-Брегг у Північній Кароліні пройшли чергові військові навчання за програмою Saturday Proficiency Jump Program (суботня програма з підвищення кваліфікації десантників).

wartime.org.ua

YouTube-канал AiirSource Military показав повний процес підготовки солдатів до стрибка, а також подальше десантування.

Дані тренування є скороченою програмою базової підготовки до першого стрибка і спрямовані на закріплення навичок, отриманих раніше. На відео показане відпрацювання приземлення і дій при груповому десантуванні. Навчання проходить в кілька етапів — спочатку бійці тренуються в закритих приміщеннях, потім на відкритих полігонах, після чого отримують дозвіл на стрибок з літака.

Програма SPJP розрахована на військових, які бажають пройти додаткові тренування, оскільки багато солдатів вважають недостатнім базовий норматив — один стрибок на три місяці. Вперше SPJP стартувала в 2003 році під час війни в Іраку і була закрита після її закінчення. Восени минулого року Міноборони США прийняло рішення відновити програму. Навчання проходять щомісяця на військовій базі Форт-Брегг і відкриті для всіх десантників ЗС США. Протягом одного заняття навчання проходять близько 500 осіб.

 Десант з «Глоубмастера»

Під час навчань, що проходили минулого тижня (точна дата невідома), більше 400 солдатів 82-ї повітряно-десантної дивізії здійснили одночасне десантування з чотирьох літаків. Boeing C-17 Globemaster III здатний вмістити 105 осіб: трьох членів екіпажу і 102 повністю екіпірованих десантника. Компанія McDonnell Douglas, пізніше злилася з корпорацією Boeing, розробила цей літак в 80-і роки, а перший політ «Глоубмастер» відбувся в 1991 році. За час виробництва (з 1991 по 2015 рік) було зібрано 270 літаків. У листопаді 2015 року компанія Boeing офіційно оголосила про припинення випуску C-17 Globemaster III в зв’язку з відсутністю достатньої кількості замовлень.

 

Поделиться:
Загрузка...