Україна та Індія домовились про масштабне партнерство у військово-технічній сфері

23

 ДП «СпецТехноЕкспорт» і ДП «Антонов», які входять до складу ДК «Укроборонпром», домовились про масштабне партнерство у військово-технічній сфері з індійською компанією «Рілайенс Діфенс Лімітед».

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Ми системно працюємо над просування українських виробників на світові ринки. Сьогодні ми підписали три стратегічні домовленості. Вони дадуть новий поштовх розвитку вітчизняного ВПК і виведуть його на новий рівень», – зазначив Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

Сторони підписали три угоди про партнерство у сфері літакобудування та авіаремонту, модернізації бронетехніки, обслуговування морської техніки, виробництва та постачання безпілотників.

«Домовленості з індійською компанію передбачають співпрацю у сферах авіабудування, газотурбобудування та бронетехніки. Українські компанії вийдуть на новий рівень, створять нові робочі місця та принесуть гроші в економіку України», – прокоментував підписання Меморандумів з «Рілайенс Діфенс Лімітед» директор «СпецТехноЕкспорту» Павло Барбул.

Президент «Рілайенс Діфенс Лімітед» Раджеш Кумар Дхінгра зазначив, що співпраця між Україною та Індією дуже важлива. Вона дозволить зайняти чільні позиції на світових ринках.

Під час заходів з підписання офіційних документів представники «Рілайєнс Діфенс Лімітед» оглянули найбільші у світі транспортні літаки Ан-124-100 «Руслан» та Ан-225 «Мрія», військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Підписані документи є результатом успішної участі підприємств ДК «Укроборонпром» на виставці озброєнь та техніки «DefExpo-2016» та переговорного процесу, започаткованого ДП «СпецТехноЕкспорт».

Поделиться:
Загрузка...