ДСНС України отримала модернізований новітнім обладнанням літак Ан-26 ВИДЕО

67

 Державна служба України з надзвичайних ситуацій продовжує технічне переоснащення авіаційної техніки.

Так, сьогодні 29 квітня на території Державного підприємства “ЗАВОД 410 цивільної авіації” відбулась презентація відремонтованої та модернізованої авіаційної техніки медично-санітарного призначення. Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін та Генеральний директор ДП “ЗАВОД 410 ЦА” Сергій Подрєза.

Під час експозиції відбулась передача Державній службі України з надзвичайних ситуацій літака Ан-26, на якому було проведено повний капітальний ремонт вузлів та агрегатів, встановлено сучасну навігаційну систему, яка дозволяє здійснювати санітарні рейси за кордон, систему попередження зіткнення у повітрі TCAS-94.

“Переоснащення цього літака проведено завдяки виділеним минулого року Кабінетом Міністрів України 62 мільйонів гривень. Підтримка Уряду є надзвичайно важливою як для нашої Служби, так і для України. І я щиро дякую керівництву і всьому колективу ДП “ЗАВОД 410 ЦА” за те, що вони в стислі терміни змогли якісно виконати ремонтно-відновлювальні роботи даного літака”, — зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Літак укомплектовано новітніми медично-реанімаційними модулями транспортування постраждалих з підтримкою їх життєдіяльності під час польоту. Він може одночасно перевозити двох тяжкохворих або важко поранених, шість лежачих постраждалих та чотирнадцять сидячих хворих.

vk.com/vssm

Поделиться:
Загрузка...