СБУ выдворила и запретила въезд в Украину российской журналистке

28

 Служба безопасности Украины приняла решение о высылке корреспондента Всероссийскаой государственной телевизионной и радиовещательной компании Дарьи Григоровой.

Дарья Григорова 

Как рассказала журналистка в эфире "России 24", ее задержали на пограничном контроле, отвели в специальную комнату и выдали документ о депортации.

Управление СБУ по Днепропетровской области запретило Григоровой въезд сроком на пять лет.

"Паспорт мне не вернули, обратного билета у меня тоже нет", — уточнила она. "Сложилось ощущение, что сами сотрудники пограничного контроля не знали, что со мной делать, пытались меня отвести вместе с чемоданом в зону вылета, но выяснилось, что мне туда нельзя", — рассказала она.

С начала 2015 года Киев ужесточил условия пребывания представителей российских СМИ в стране вплоть до выдворения с Украины, некоторым из них отказывали во въезде на территорию государства.

 P.S. На Луганщині Служба безпеки України викрила інформаторку Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Російської Федерації.

Під час перебування у серпні минулого року на тимчасово окупованих територіях жінка за сто доларів погодилася на співпрацю із співробітником російської розвідки. Згодом інформаторку передали на зв’язок керівнику одного з бандформувань терористів.

Перебравшись в район дислокації підрозділів сил Антитерористичної операції, жінка збирала розвідувальну інформацію в інтересах угрупувань бойовиків. Також зловмисниця шукала та створювала умови для вербування українців, які періодично змушені виїжджати на території, підконтрольні терористам «ДНР/ЛНР».

Під час обшуку помешкання пособниці терористів правоохоронці вилучили засоби зв’язку та електронні носії інформації, які підтверджують її злочинну діяльність.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Поделиться:
Загрузка...