Украинские бойцы уничтожили минометный расчет российских террористов ВИДЕО

35

 Украинские бойцы с помощью управляемой ракеты уничтожили минометный расчет российских террористов.

Внимание! Ненормативная лексика!

Об этом на своей странице в соцсети написал волонтер Роман Синицин. По его информации, пять боевиков погибло и еще 10 получили ранения. Кроме того, вторым выстрелом был уничтожен транспорт террористов и грузовик с боеприпасами.

Звіт ворожої сторони про подію отриманий нашою розвідкою з нетрів Первомайського міськвідділу їхньої сєпарської лугандонської поліції. Тут вказані тільки вісім імен поранених, чотирьох загиблих ідентифікувати на той час було неможливо.

Роман Сініцин опублікував відео великого "бадабум" після влучання нашого ПТУРа у щось таке велике сєпарське Ось повна сторі: ефективно спрацював під с.Калинове Попаснянського району один з батальйонів 59-а омбр, чия там зона відповідальності. Урал противника із боєкомплектом, скоріш за всі мінами 120 мм, виїхав на відкриту місцину і отримав по заслугам. Ось звіт СММ ОБСЄ за 15 квітня. В ньому, зокрема, вказано: "Моніторингова місія ОБСЄ перевірила звинувачення (сепаратистів) про бомбардування ділянки біля лінії розмежування. В Калиновому (58 км на захід від Луганська) представник ЛНР заявив місії, що 4 ЛНРівця були вбиті на місці та кілька були поранені, коли в їхню вантажівку влучили 2 проти-танкові керовані ракети увечері 14-го квітня. На місці події місія побачила частини тіл, рештки знищеної вантажівки та сліди пожежі на полі. Під час перебування там місія почула 2 розриви в 500 метрах на захід від цього місця і залишила ділянку."

Artem Shevchenko

 

Поделиться:
Загрузка...