Пропозиції ізраїльської компанії щодо модернізації українських військових літаків і вертольотів

30

 У Вінниці працює делегація ізраїльської компанії ORBIT, яка є провідним світовим розробником та постачальником інтегрованих систем зв’язку для застосування в повітряній, морській, наземній і космічній сферах.

mil.gov.ua

В ході візиту робоча група Командування Повітряних Сил Збройних Сил України провела зустріч з представники компанії на чолі з віце-президентом з розвитку бізнесу і реалізації Самуелем Сніром. Гості розповіли про діяльність компанії, власні розробки та презентували новітню систему зв’язку Orion, яка сьогодні використовується на цивільних та військових повітряних і морських суднах провідних країн.

Як зазначив голова робочої групи Повітряних Сил ЗС України головний інженер авіації Повітряних Сил — начальник управління Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Петро Скоренький, новітні розробки компанії у сфері зв’язку надзвичайно цікаві. Їх застосовують ВПС і ВМС багатьох країн світу, вони пройшли випробування часом, постійно вдосконалюються, а тому можуть бути корисними і для української бойової авіації, яка останніми роками активно модернізується.

— Вдячний представникам компанії ORBIT, які прибули до Вінниці та надали можливість безпосередньо ознайомитися з можливостями системи зв’язку Orion, відповісти на наші запитання та обговорити можливості співпраці, — зазначив генерал-майор Петро Скоренький.

Віце-президент компанії ORBIT Самуель Снір окреслив можливості фахівців компанії щодо адаптації системи зв’язку Orion відповідно до потреб бойових, транспортних літаків та вертольотів, які стоять на озброєнні у Збройних Силах України.

— Сподіваюсь, що наша розробка зацікавить українських військових, — зазначив він.

Сторони домовились продовжити співпрацю та залучити до цієї роботи інженерів українських підприємств оборонного комплексу, які займаються модернізацією українських військових літаків та вертольотів.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...