Давутоглу: РФ в Сирії діє, як терористична організація

35

 Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу вважає, що Росія в Сирії діє як "терористична організація" і обіцяє РФ забезпечити належну відповідь.

"Якщо Росія і далі буде вести себе як терористична організація і змушувати мирних мешканців залишати свої будинки, вона наразиться на нашу рішучу відповідь", — заявив Давутоглу, aa.com.tr

Про це він повідомив під час свого візиту до Києва, передає "AFP".

"Якщо Росія і далі буде вести себе як терористична організація і змушувати мирних мешканців залишати свої будинки, вона наразиться на нашу рішучу відповідь", — заявив Давутоглу.

"На жаль, варварські атаки на мирних жителів тривають у Сирії, і в цих нападах Росія поводить себе, як будь-яке терористичне угруповання", — підкреслив він.

"Росія та інші терористичні організації — насамперед "Ісламіська держава" в Сирії — несуть відповідальність за численні злочини проти людяності", — додав очільник турецького уряду.

Давутоглу також розкритикував сирійські мирні переговори, які були припинені у цьому місяці в Женеві, назвавши їх "дипломатичним театром", за який "міжнародне співтовариство в кінцевому підсумку буде нести відповідальність".

Поделиться:
Загрузка...