Українська армія гартується на досвіді АТО

59

 На полігоні 184-го навчального центру Збройних Сил України на горі Піщана близько двох сотень військовослужбовців за контрактом проходять одиночну тактичну підготовку з використанням практичного досвіду, набутого під час проведення АТО.

mil.gov.ua

На восьми навчальних місцях контрактники вивчають і практично закріплюють тактичні дії, питання надання медичної допомоги пораненим тощо.

— Під час тактичної підготовки військовослужбовці відпрацьовують тактику бою, переміщення в ході бойових дій, посадку та висадку з техніки, відбиття нападу диверсійних груп, заняття оборони, відступ, перехід у контрнаступ, подолання мінних загороджень та інші елементи ведення бою, — повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника циклової комісії тактичної підготовки відділення підготовки фахівців механізованих та танкових військ 184-го навчального центру полковник Сергій Прядко.

— Здолати страх перед БТРами і танками допомагає «обкатка танками». Усі контрактники кидають «коктейлі Молотова» та ручні гранати, вивчають тактичну медицину, відпрацьовують огляд будівель тощо.

mil.gov.ua

P.S. На Київщині завершились показові тактичні навчання під керівництвом командира радіотехнічної бригади повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Ігоря Каркищенка.

Учасники навчання опрацювали єдині підходи до організації та проведення маршу та дій за призначенням окремої радіолокаційної роти.

За легендою навчання, вночі особовий склад здійснив маневр і виконав бойове завдання у складних умовах з активними перешкодами, під час дії на запасній позиції диверсійно-розвідувальних груп.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...