Як США допомагає Україні в підготовці військових із Сил спеціальних операцій ВИДЕО

54

 Минулого тижня я разом із генерал-майором Ґреґорі Ленґлейлом, командувачем Сил спеціальних операцій Збройних сил США в Європі, відвідали Хмельницький, де американські військові з 10 групи сил спеціальних операцій здійснюють підготовку українських військових із Сил спеціальних операцій у рамках Спільної багатонаціональної тренувальної групи – Україна.

http://blogs.pravda.com.ua/

 У мене була гарна нагода почути від заступника міністра оборони України Долгова та командувача українських Сил спеціальних операцій генерал-майора Луньова про стан реформування спецназу Збройних сил України і на власні очі побачити, як проходять навчання й у класних кімнатах і в полі, що проводять американські й союзницьких фахівці із сил спеціальних операцій для українських військових, аби зміцнити потенціал України обороняти себе в умовах безжальної агресії Росії.

У Хмельницькому американські військові спецназу забезпечують підготовку військових фахівців з різних галузей: медицини, снайперської підготовки, будівництва, підривних робіт, комунікацій, технологій. Побачене справило на мене неймовірне значення. Українські новобранці із Сил спеціальних операцій дуже перспективні, і серед них є багато хоробрих воїнів, які вже служили в АТО, в тому числі один із "кіборгів", котрі захищали Донецький аеропорт. Для мене стало великою честю отримати від нього емблему-нашивку його частини.

http://blogs.pravda.com.ua/

Навчання в Хмельницькому здійснюють наші військові на запрошення українського уряду, і свідчать про налаштованість Сполучених Штатів допомогти Україні створити професійний військові сили, що відповідають стандартам НАТО. Зі 2014 року ми надали обладнання та провели підготовку військових на суму понад 266 мільйонів доларів, аби допомогти українським силам поліпшити контроль та безпеку кордонів, діяти ефективніше і безпечніше, і захищати суверенітет та територіальну цілісність своєї країни.

І те, що я побачив під час своєї подорожі ще раз підтвердило моє переконання в тому, що українське військо прагне іти шляхом реформ – рухатися в напрямку до європейських інституцій, у напрямку створення війська за стандартами НАТО і сил спеціального призначення за стандартами НАТО. Ми дуже пишаємося тим, що Сполучені Штати є частиною цього проекту.

Я сподіваюся, що ви знайдете кілька хвилин, щоб подивитися деякі з моїх основних моментів поїздки тут.

Джефрі Р. ПАЙЄТ, посол США

vk.com/mil_in_ua

Поделиться:
Загрузка...