Спецоперація в Попасній ВИДЕО

27

 Учасники спецоперації провели співбесіди майже з 500 жителями міста, 60 з яких пройшли поглиблену перевірку.

sbu.gov.ua

СБУ спільно з Нацгвардією, поліцією, прикордонниками і військовими під час спецоперації в Попасній (Луганська обл.) затримали п’ятьох осіб, належних до сепаратистів, і виявили схованку зі зброєю і боєприпасами. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У СБУ заявляють, що диверсійні групи сепаратистів планували напередодні святкування старого Нового року здійснити кілька терактів проти військових.

"Учасники спецоперації провели співбесіди майже з 500 жителями міста, 60 з яких пройшли поглиблену перевірку. За її результатами правоохоронці затримали п’ятьох осіб, належних до незаконних збройних формувань бойовиків. Стосовно них проводяться відповідні слідчі дії", — повідомили в СБУ.

Під час перевірки залишених промислових об’єктів кінологічний підрозділ виявив схованку зі зброєю і боєприпасами. Співробітники спецслужби вилучили зі сховища 11 тротилових шашок, 2 протитанкових гранатомети, 3 ручні гранати і запали до них, 2 протипіхотні міни тощо.

sbu.gov.ua

Перевіряється оперативна інформація про використання схованки диверсійною групою, яка планувала скоїти теракти в Попасній.

Нагадаємо, що раніше силовики Донбасу повідомляли про те, що спецгрупи поліції у складі співробітників різних служб щодня проводять обшуки в населених пунктах на лінії розмежування в зоні АТО. Зокрема, такі спецоперації було проведено в Красногорівці і Мар’їнці (Донецька обл.).

Расширенная версия отработки Попасной

Поделиться:
Загрузка...